Trwa ładowanie...

Małgorzata Socha zrobiła zdjęcie na wyborach. Zasypały ją komentarze

- Warto rano wstawać! Ja już zagłosowałam, a Wy? - napisała na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha. Dołączyła też zdjęcie, które zrobiła sobie przed wyborczą urną. I długo na komentarze nie czekała.

Share
Małgorzata Socha zrobiła zdjęcie na wyborach. Zasypały ją komentarze
Źródło: Instagram.com
d9qz36g

26 maja mamy Dzień Matki i wybory do Parlamentu Europejskiego. Ważne, bo decydujemy, którzy politycy będą decydować o sprawach Polski na arenie międzynarodowej. Gwiazdy znad Wisły tłumnie postanowiły zachęcać Polaków do tego, by udali się do swoich komisji wyborczych. Wśród nich znalazł się m.in. Dawid Podsiadło. Artysta opublikował wpis jeszcze przed tym, gdy otwarto komisje. Przypomniał, jak ważne są te wybory.

Zobacz: Uśmiechnięta Małgorzata Socha w czerni na pokazie mody

Za to już przy urnie do pójścia na głosowanie zachęcała np. Małgorzata Socha. Opublikowała zdjęcie i krótki wpis, w którym zapytała, czy jej obserwatorzy zdążyli już zagłosować.

Szybko okazało się, że niewinny wpis o wyborach może wywołać spore zamieszanie wśród internautów. Część z nich pod zdjęciem aktorki zaczęło słowną przepychankę na temat polityki, granicząc z przerwaniem ciszy wyborczej. A przypominamy, cisza wyborcza trwa aż do zamknięcia lokali wyborczych (czyli do godz. 21:00 w niedzielę 26 października 2019 r.), o ile nie zostanie przedłużona. Złamanie jej ma konsekwencje prawne, o czym być może niektórzy komentujący wpis aktorki zapomnieli.

Co trzeba jednak zauważyć, większość fanów postanowiło podziękować Sosze za wpis i podzieliło się informacjami, że już zdążyli zagłosować.

d9qz36g

Podziel się opinią

Share
d9qz36g
d9qz36g