WP
News

Mama i były mąż Joanny Krupy mieszkają w jednej willi. W tym szaleństwie jest metoda

Jak wynika z medialnych doniesień, do rodzinnego życia modelki wkradł się prawdziwy galimatias. Naprawdę niełatwo się w tym połapać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mama i były mąż Joanny Krupy mieszkają w jednej willi. W tym szaleństwie jest metoda
(Instagram.com)
WP

Joanna Krupa musiała załagodzić pierwszy kryzys w małżeństwie. Właściwie trudno się dziwić irytacji jej męża, skoro zapracowana ukochana nawet w wolnym czasie nie zawsze była u jego boku. Dotąd, jak informuje kolorowa prasa, pomieszkiwała jeszcze z mamą w luksusowej rezydencji. Ostatecznie jednak postanowiła poświęcić całą uwagę ukochanemu i zdecydowała się na spore zmiany.

- Asia chciała być z mężem sam na sam. Ostatnio nie miała dla niego czasu przez pracę, co spowodowało kryzys w małżeństwie. Teraz Joanna postanowiła udobruchać Douglasa – powiedział „Faktowi” znajomy gwiazdy.

WP

Modelka postanowiła przeprowadzić się do domu męża. Jej mama została w luksusowej willi. Co ciekawe, jak się okazało, posiadłość zdążył odkupić były mąż Krupy, Romain Zago. Wbrew pozorom nie jest to kuriozalne rozwiązanie dla żadnej ze stron. Co więcej, wszyscy wydają się być zadowoleni z takiego obrotu spraw. Zago bardzo lubi mamę Joanny, a ona, jak podaje „Fakt”, wciąż traktuje go jak syna. Sama modelka też cieszy się z tego obrotu spraw, bo być może dzięki niemu skończy się spór pomiędzy byłymi małżonkami dotyczący opieki nad ich pupilami.

- Ma wreszcie czas dla Douglasa, a dodatkowo liczy, że mama urobi jej byłego męża i zrezygnuje on z pomysłu zabierania jej piesków – dodało źródło tabloidu.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP