Trwa ładowanie...
d3rfi1d

Mamiko walczy z kompleksami. Zwraca uwagę na problem wielu kobiet

Mamiko niemal od zawsze była uznawana za jedną z najszczuplejszych kobiet w polskiej cyberprzestrzeni. W ciągu ostatnich kilku lat jej ciało uległo znacznej zmianie, a ona sama wygląda zdecydowanie lepiej. Ważniejsze od wizualnych aspektów jest jednak jej podejście do tematu wagi i własnej figury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mamiko wciąż ma kompleksy.
Mamiko wciąż ma kompleksy. (Instagram)
d3rfi1d

Mamiko, odkąd pojawiła się w Internecie, zawsze przykuwała uwagę. Piękna, przypominająca nieco lalkę Barbie dziewczyna zachwycała wszystkich swoim wyglądem. Spojrzenia przyciągało zwłaszcza jej ciało - była drobna, lecz kształtna, a o takiej talii, jaką mogła się pochwalić, marzyło wiele nastolatek. Dziś nie wygląda już tak samo. Choć nadal szczupła, nabrała więcej kobiecych kształtów. Na Instagramie chętnie pokazuje się w strojach kąpielowych, które uwydatniają jej szerokie biodra i zgrabny tyłek.

Choć Mamiko nie boi się odkrywać swojej sylwetki przed setkami tysięcy obserwatorów, wciąż ma pewne kompleksy. Na swoim instagramowym profilu opisała swoją historię związaną z rozstępami. Wydawać by się mogło, że to rzecz ludzka i zupełnie naturalna, jednak u wielu młodych kobiet powoduje kompleksy. "Jako nastolatka nie wiedziałam dlaczego mam takie coś na skórze. Mimo tego, że byłam bardzo chuda, pojawiły się u mnie rozstępy na udach i pupie. Nawet nie widziałam ich kiedy były czerwone. Przez lata ukrywane i największy kompleks."

Uważacie, że Mamiko słusznie nagłośnia temat kompleksów spowodowanych przez rozstępy?

d3rfi1d

Podziel się opinią

Share

d3rfi1d

d3rfi1d