Trwa ładowanie...
d3k937z

Mandaryna skomentowała życie prywatne Michała Wiśniewskiego. Co powiedziała?

Mandaryna odniosła się do zawirowań w życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego. Była bardzo ostrożna w swoich wypowiedziach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mandaryna o życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego
Mandaryna o życiu prywatnym Michała Wiśniewskiego (Materiały prasowe)
d3k937z

Michał Wiśniewski i Mandaryna byli małżeństwem przez cztery lata. Ich ślub był transmitowany przez stację TVN. Para doczekała się też dwójki dzieci. Niestety, relacja ta nie przetrwała. Tancerka ułożyła sobie życie na nowo. Podobnie zresztą wokalista.

Po rozwodzie z Mandaryną wokalista zakochał się w Annie Świątczak, z którą ma dwie córki. Po pięciu latach małżeństwa i ten związek zakończył się. Ale już rok po rozwodzie z piosenkarką Michał Wiśniewski wziął kolejny ślub. Tym razem jego wybranką została Dominika Tajner.

ZOBACZ: Wiśniewski wspomina swoje "royal wedding": "Mandaryna była miłością mojego życia"

Wydawać by się mogło, że gwiazdor w końcu się ustatkował i znalazł szczęście u boku celebrytki. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo, bo w 2019 r. Michał Wiśniewski postanowił złożyć pozew o rozwód. W jednym z wywiadów Dominika Tajner przyznała, że mąż oskarżył ją o zdradę na planie "Tańca z Gwiazdami", co było nieprawdą.

d3k937z

Przeczytaj: Partnerka Michała Wiśniewskiego nie chce być ukrywana

Ostatnio o to medialne rozstanie została zapytana Mandaryna. Jej odpowiedź była bardzo lakoniczna.

- Myślę, że to dla nich duże przeżycie. Mam nadzieję, że będzie im dobrze również osobno. I tego im życzę. My się nigdy nie spotykałyśmy, bo nigdy nie czułyśmy takiej potrzeby. Ale nie dlatego że się nie lubimy. Po prostu robimy inne rzeczy, mamy innych znajomych - powiedziała w rozmowie z Wideoportalem.

Podobno gwiazdor znowu jest zakochany, a tajemnicza Paulina według mediów spodziewa się ich dziecka. Czy Mandaryna miała okazję ją poznać?

- Widziałyśmy się w przelocie, tak to ujmę. OK? - odpowiedziała.

Czy Michał Wiśniewski w końcu znajdzie tę jedyną?

d3k937z

Podziel się opinią

Share
d3k937z
d3k937z