Trwa ładowanie...
ds92xt1

Partnerka Michała Wiśniewskiego nie chce być ukrywana

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę. Paulina chciałaby, by muzyk przestał ją ukrywać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski postanowił zacząć ukrywać swoje życie prywatne
Michał Wiśniewski postanowił zacząć ukrywać swoje życie prywatne (Forum)
ds92xt1

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną dziewczynę rok temu przez aplikację randkową. Szybko postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner i zacząć nowy związek. 35-letnia Paulina jest rozwódką i ma już czwórkę dzieci. Tyle samo z poprzednich związków ma Michał. Tymczasem na początku września okazało się, że para spodziewa się kolejnej, tym razem wspólnej, pociechy.

Wiśniewski był gościem "Pytania na śniadanie", gdzie Marzena Rogalska i Tomasz Kammel próbowali delikatnie wypytywać go o ciążę partnerki. Ale muzyk nie dał się sprowokować i nie odpowiedział na ich pytania. Było to o tyle dziwne, że Wiśniewski znany jest ze swojej wylewności i do tej pory nie ukrywał swojego życia prywatnego.

Zobacz także: Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Ale tym razem chyba postanowił zmienić strategię. W rozmowie z "Fleszem" znajoma Wiśniewskiego powiedziała:

ds92xt1

- Michał pragnie jak najbardziej odwlec moment, kiedy paparazzi i dziennikarze znów wkroczą do jego życia. Paulina wręcz przeciwnie. Chciałaby już zaprezentować się publiczności jako jego nowa partnerka.

Miejmy nadzieję, że ta sytuacja nie doprowadzi do konfliktu w nowym związku.

Informacja o ciąży nadal jest nieoficjalna, choć wszystkie media rozpisują się na ten temat. Gdy dziecko przyjdzie na świat, Wiśniewski i jego nowa partnerka będą mieć w sumie aż 9 dzieci.

ds92xt1

Podziel się opinią

Share

ds92xt1

ds92xt1