Trwa ładowanie...

Dostało się Hołowni, Biedroniowi i... Stuhrowi. "Popłacz se Szymon nad Konstytucją"

Pandemia nie jest już tematem nr 1 - teraz są nim w Polsce wybory prezydenckie. Głośno jest o ostatnim wideo Szymona Hołowni, w którym podczas nagrania popłakał się nad Konstytucją. Na uszczypliwy, delikatnie mówiąc, komentarz zdobyła się Manuela Gretkowska.

Share
Dostało się Hołowni, Biedroniowi i... Stuhrowi. "Popłacz se Szymon nad Konstytucją"Źródło: ONS
d2ipmf0

Przed nami wybory prezydenckie, tylko wciąż trudno mówić o konkretach na temat ich przebiegu. Kandydaci za to nie przestają promować się w sieci. Szymon Hołownia, który od momentu ogłoszenia, że będzie kandydował w wyborach, utrzymuje kontakt z internautami za pomocą Facebooka i wykorzystuje relacje na żywo. Ostatnia odbiła się bardzo głośnym echem w sieci.

Zobacz: Wybory 2020. Szymon Hołownia tłumaczy płacz nad konstytucją. Uderza w TVP i <a href="https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-6032693944562305c">Andrzeja Dudę</a>

Pisaliśmy wam już o reakcjach znanych osób na nagranie, w którym widać, jak Hołownia wzrusza się, opowiadając o Konstytucji.

d2ipmf0

Wideo kandydata odtworzono ponad 600 tys. razy i trudno zliczyć wszystkie komentarze na ten temat.

Ostro o Hołowni wypowiada się teraz pisarka, Manuela Gretkowska. Do jednego wora wrzuciła też Roberta Biedronia.

"Hołownia i Biedroń są tak podobni w swoim narcyzmie, że gdyby wygrali obaj, nie zauważylibyśmy, że we dwójkę są jednym Prezydentem" - zaczęła swój ostatni wpis na Facebooku.

"Sztab Hołowni zastanawiał się, co podbije słupki oglądalności. Rekordy osiągnęła parodia gestu Lichockiej, Maćka Stuhra wzruszającego się ku.... Popłacz se Szymon nad Konstytucją, tego nie było. Najpierw podamy, ile ludzie dali na twoją kampanię, potem się wzruszysz. Kasa i łzy. To działa, emocje, jak w TVN-owskim show" - skomentowała.

d2ipmf0

"Płakał idealnie, co do mililitra. Dwoma palcami, nie jednym przetarł oczy dla wiarygodności. Przeszarżował tylko chwaleniem się codziennym czytaniem Konstytucji. Codziennie czytał Katechizm. Ale jedno i drugie na K." - ostro punktuje mu Gretkowska.

"Ta 'prezydencka kampania' to albo psychopatyczne dziady patriarchalne, albo histeryczni chłopaczkowie - wdzięczący się, kwilący. Kidawa by się nie popłakała - kobiecie nie wypada" - pisze, a internauci w komentarzach zwracają uwagę, że powiela seksistowskie stereotypy, że faceci nie mogą okazywać uczuć.

d2ipmf0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ipmf0
d2ipmf0