Trwa ładowanie...
d373w53

Marcelina Zawadzka dementuje plotki o związku z Rafałem Jonkiszem

Wokół Marceliny Zawadzkiej znowu dużo się dzieje. Ostatnio gwiazda śniadaniówki TVP musiała tłumaczyć się z domniemanego romansu z Rafałem Jonkiszem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (ONS.pl)
d373w53

Marcelina Zawadzka to jedna z najgorętszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że nie brakuje jej adoratorów. Ostatnio głośno było o jej rozstaniu z Rafałem Jonkiszem.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Związek Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza był bardzo intensywny. Para często udostępniała zdjęcia ze wspólnych wakacji oraz imprez. Ich relacja przetrwała niespełna rok. Pomimo rozstania cały czas ponoć utrzymują ze sobą kontakt.

d373w53

Co więcej, jeszcze do niedawna mówiło się, że ich uczucie ciągle jest żywe. Portale plotkarskie przez długi czas żyły w przekonaniu, że para do siebie wróciła.

Nic z tego. Marcelina Zawadzka zaprzeczyła ostatnio tym doniesieniom. Ale co ciekawe, wyznała, że były partner nie jest jej obojętny.

- Rafał będzie zawsze w moim sercu. Ja nigdy nie powiem złego słowa na niego - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z "Twoje Imperium".

Marcelina Zawadzka nie ma szczęścia w miłości. Gdy w 2012 r. przygotowywała się do wylotu na wybory Miss Universe, niespodziewanie dowiedziała się, że jej związek z kierowcą rajdowym Kubą Przygońskim się skończył. Modelka długo nie mogła poradzić sobie z tym bolesnym rozstaniem, a kolejnych mężczyzn w swoim życiu traktowała wyłącznie jako kumpli.

d373w53

W 2017 r. los odwrócił złą kartę. Wtedy prezenterka TVP dać szansę Mikołajowi Roznerskiemu, którego widzowie doskonale znają z "M jak miłość". Niestety, związek szybko się rozpadł. Później spotykała się z modelem Leonardo Marquesem, ale w tym przypadku również - bez szczęśliwego zakończenia.

Gdy gruchnęła informacja, że serce Zawadzkiej zajął 8 lat młodszy Rafał Jonkisz, nikt nie dowierzał. I znów, zanim przyzwyczailiśmy się do tej myśli, już jest po wszystkim.

d373w53

Podziel się opinią

Share

d373w53

d373w53