Trwa ładowanie...

Marcelina Zawadzka szczerze o swojej karierze. Uroda jej pomogła?

Marcelina Zawadzka jest jedną z najładniejszych prezenterek telewizyjnych. Gwiazda porannego programu TVP zdradziła swoją receptę na sukces.
Share
Marcelina Zawadzka zdradziła swoją receptę na sukces
Marcelina Zawadzka zdradziła swoją receptę na sukcesŹródło: ONS.pl
d4ichai

Marcelina Zawadzka jest obecna w show-biznesie od 2011 r. Wtedy właśnie dostała tytuł najpiękniejszej Polki. Reprezentowała również nasz kraj podczas wyborów Miss Universe 2012, zachwycając jury urodą.

Od 2013 r. Marcelina Zawadzka jest prezenterką telewizyjną. Razem z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na śniadanie", czym zaskarbiła sobie sympatię widzów. W ostatnim wywiadzie dla gazety "Fakt" gwiazda zdradziła, że uroda pomogła jej w karierze:

d4ichai

- Nie jestem hipokrytką, więc mówię szczerze, że czasami uroda pomaga w życiu. Jednak kiedy pracujesz w telewizji, masz wyżej podniesioną poprzeczkę – zaznaczyła Marcelina.

Ponadto dodało, że sen jest bardzo ważny:

- Coraz częściej staram się spać minimum 6 godzin, bo wtedy lepiej się czuję i wyglądam — przyznała śliczna prezenterka.

Marcelina prowadzi również aktywne życie w social mediach. Na jej instagramowym profilu pojawiła się właśnie seria zdjęć opatrzona życzeniami noworocznymi:

d4ichai

"Wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku MOI KOCHANI. Chcę Wam podziękować, że tak zawsze angażujecie się w mój profil, za każdy komentarz i każdą nową osobę".

d4ichai

Podziel się opinią

Share
d4ichai
d4ichai