Trwa ładowanie...
dzkcw15

Marcelina Zawadzka w wyjątkowej stylizacji. Napisała też o tolerancji

Marcelina Zawadzka zaprezentowała się fanom w niezwykle zmysłowym wydaniu. Trudno odwrócić wzrok. Ale nie tylko zdjęcie budzi emocje. Gwiazda śniadaniówki opatrzyła je poruszającym wpisem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelina Zawadzka
Marcelina Zawadzka (Forum)
dzkcw15

Marcelina Zawadzka to jedna z najpiękniejszych polskich prezenterek. Miss Polonia z 2011 r. ostatnio znowu zachwyciła swoich fanów. I wcale nie chodzi o zdjęcie w bikini. Tym razem prezenterka telewizyjna postawiła na zmysłową, ale bardzo kreatywną kreację.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Marcelina Zawadzka zapowiedziała, że zamierza spełniać swoje marzenia o uczestnictwie podczas festiwali muzycznych.

dzkcw15

Ostatnio wzięła udział w jednym z takich wydarzeń. Zobaczcie, jak pięknie się prezentowała.

- Pojechałam na Burning Man i zdałam sobie sprawę, że nie jest to dla mnie tylko kolejna pozycja "z listy". Już wiem, że wrócę tam za rok i będę wracała przez kolejne lata - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Przy okazji postu, Marcelina Zawadzka napisała o miłości, między wierszami przeplatając sugestię nt. tolerancji. Przy wpisie o miłości, celebrytka dorzuciła emotikony przestawiające pary zarówno jedno, jak i dwupłciowe.

dzkcw15

- Każdy, dla kogo wolność, kreatywność, uśmiech, miłość, szacunek i drugi człowiek 👬👫👭 ma znaczenie, powinien tu przyjechać. To jedna z najpiękniejszych lekcji jakie mogłam dać samej sobie - czytamy.

Fani gwiazdy śniadaniówki nie kryli zachwytu:

- Ideał kobiety a do tego taka pasja super kobieta z ciebie pozdrawiam. Chciałabym cię kiedyś poznać.

dzkcw15

Podziel się opinią

Share

dzkcw15

dzkcw15