Trwa ładowanie...
dn4upn1

Marcelo Peralta nie żyje. Argentyński muzyk padł ofiarą koronawirusa

Cały czas zwiększa się liczba ofiar koronawirusa. Jedną z nich okazuje się być znany, argentyński muzyk, Marcelo Peralta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcelo Peralta nie żyje. Argentyński muzyk padł ofiarą koronawirusa
Marcelo Peralta nie żyje. Argentyński muzyk padł ofiarą koronawirusa (Materiały prasowe)
dn4upn1

Koronawirus zbiera coraz większe żniwa. Na początku marca COVID-19 dotarł również do Polski, zarażając prawie 50 osób, z czego zanotowano jedną ofiarę śmiertelną. Choroba dotyka także znanych celebrytów. Jak się okazało, 12 marca koronawirusa wykryto też u Toma Hanks oraz jego małżonki.

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Polsce. Oszuści mogą chcieć wykorzystać sytuację. Apel

"Cześć kochani. Rita i ja jesteśmy obecnie w Australii. Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy byli przeziębieni, bolało nas ciało. (...) Żeby postąpić słusznie w obecnej sytuacji, poddaliśmy się testom na koronawirusa. Wypadły pozytywnie. Cóż. Co teraz? Musimy poddać się medycznym protokołom. Będziemy badani, obserwowani i wyizolowani tak długo, jak zdrowie publiczne będzie tego od nas wymagało. Teraz możemy jedynie brać życie dzień po dniu. Będziemy Was na bieżąco informować o rozwoju sytuacji" - napisał aktor.

dn4upn1

Tragiczne wieści dochodzą również z Hiszpanii. Marcelo Peralta, popularny argentyński muzyk, zmarł 10 marca w szpitalu w Madrycie w wieku 59 lat. Artysta trafił tam na kilka dni, ale niestety jego życia nie udało się uratować. Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że aż ponad 2 tys. mieszkańców Hiszpanii jest zarażonych wirusem COVID-19, a 55 osób zmarło.

Marcelo Peralta zdobył popularność jako lider i saksofonista w swojej macierzystej formacji Marcelo Peratla Quartet. Występował również w zespole ZAS! Trio. Nauczał również gry na saksofonie oraz improwizacji w wielu szkołach muzycznych na terenie Hiszpanii.

dn4upn1

Podziel się opinią

Share

dn4upn1

dn4upn1