Trwa ładowanie...

Marcin Bosak i Maria Dębska na ściance. Stylowa para

Marcin Bosak pojawił się z Marią Dębską na pokazie Zaquad Fever. Trzeba przyznać, że wyglądali... zjawiskowo.

Share
Marcin Bosak i Maria Dębska na ściance. Stylowa para
Źródło: East News, fot: East News
d3zmh0h

Marcin Bosak popularność zdobył w hitowej produkcji TVP. W "M jak miłość" wcielał się w Kamila. Aktor rozstał się z produkcją na kilkanaście lat by w 2019 roku wrócić do obsady. Dębska natomiast pojawiła się ostatnio w "Stulecie winnych", "Jesienna dziewczyna" czy "Czarny Mercedes".

ZOBACZ TAKŻE: Julia Wróblewska oschle o <a href="https://www.pudelek.pl/tag/Julia+Wieniawa/">Julii Wieniawie</a>: "Ona się wzięła za karierę, ja za naukę"

Marcin Bosak związany jest z Marią Dębską od 2 lat. Od samego początku ich realcja budzi mnóstwo emocji. Dlaczego? A to dlatego, że między nimi jest 12 lat różnicy. A związki z dużą różnicą wieku wciąż wywołują skrajne emocje. Oprócz tego dla Dębskiej zostawił poprzednią partnerkę. Był wówczas z Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów. "Stracił głowę dla młodszej aktorki" - grzmiały media.

East News
Źródło: East News, fot: East News

Bosak z ukochaną przybyli na pokaz. Gdy pozwali na ściance, szybko zwrócili na siebie uwagę. Obok srebrnej sukni Dębskiej trudno było przejść obojętnie. Bosak natomiast postawił na szare spodnie oraz białą klasyczną koszulę.

Razem tworzyli naprawdę stylową i zgraną parę.

d3zmh0h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zmh0h
d3zmh0h