Trwa ładowanie...
dsepwpp

Marcin Bosak zostawił dla Marii Dębskiej partnerkę. Planują ślub?

Od samego początku związek Marcina Boska i Marii Dębskiej wzbudzał kontrowersje. Pojawiły się plotki, że zakochani nie przejmują się tym, co inni o nich mówią i już planują ślub.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub?
Marcin Bosak i Maria Dębska planują ślub? (ONS.pl)
dsepwpp

Marię Dębską i Marcina Bosaka dzieli 12 lat. Sami jednak nie zwracają na to uwagi, bo świetnie się dogadują. Kiedy przestali ukrywać się ze swoim uczuciem, stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Głównie dlatego, że aktor miał przecież narzeczoną i dzieci.

ZOBACZ WIDEO: Michał Mikołajczak o związku ze starszą kobietą. "Nie miałem w życiu prywatnym takiej historii"

Przez kilkanaście lat gwiazdor związany był z aktorką Moniką Pikułą, z którą ma dwóch synów. Opinia publiczna nie pozostawiła na nim suchej nitki. Bosak jednak ma to za nic i chętnie pokazuje się z Marią Dębską na salonach.

dsepwpp

Para jest w związku od 2017 r. i już mówi się o tym, że być może zdecydują się pobrać. Niewykluczone, że uroczystość mogłaby odbyć się w Toskanii, którą uwielbia Dębska. Sami nie potwierdzają na razie tych doniesień.

Przeczytaj: Marcin Bosak nie szczędził czułości nowej ukochanej. Związek z Pikułą to już przeszłość

Wkrótce jednak odbędzie się wesele siostry Marcina Bosaka, Ani. Podobno to wtedy aktor ma przedstawić nową ukochaną rodzinie. Wcześniej nie było ku temu okazji. Oczywiście na weselu odbędą się tradycyjne zabawy takie jak rzucanie bukietem kwiatów.

- Ani marzy się, że jej wiązankę złapie właśnie Marysia. I że niedługo potem odbędzie się ślub jej starszego brata - mówi w "Rewii" znajoma rodziny.

dsepwpp

Myślicie, że Maria Dębska i Marcin Bosak powiedzą sobie "tak"?

dsepwpp

Podziel się opinią

Share

dsepwpp

dsepwpp