Trwa ładowanie...

Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Przez pandemię zmienili plany

Para aktorów po 3 latach związku stanęła na ślubnym kobiercu. W uroczystości towarzyszyli im znani znajomi.

Share
Marcin Bosak i Maria Dębska wzięli ślub. Przez pandemię zmienili plany
Źródło: ONS
dlviwvh

Związek Marii Dębskiej i Marcina Bosaka od początku wzbudzał kontrowersje. Poznali się podczas wspólnej pracy w teatrze. Aktor dla nowej miłości odszedł od aktorki aktorki Moniki Pikuły, z którą ma synów: 12-letniego Władysława i 8-letniego Jana. Byli razem przez 15 lat, ale nigdy nie sformalizowali swojego związku.

W przypadku relacji z młodszą o 12 lat Marią Dębską zakochani od początku deklarowali, że marzą o ślubie. Ponoć aktorka od dawna planowała jego organizację w ukochanych Włoszech, ale pandemia pokrzyżowała te plany.

Zobacz: Marcin Bosak: "Warto rozmawiać także z tymi, z którymi się nie zgadzamy"

Jak donosi "Fakt", Marcin Bosak i Maria Dębska 15 sierpnia wzięli ślub w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Do ostatnich chwil trzymali tę informację w sekrecie.

dlviwvh

Para zdecydowała się na kameralną uroczystość, ale na ślub zaprosili przyjaciół z branży. W kościele pojawili się m.in. Artur Żmijewski, Mirosław Zbrojewicz i Barbara Kurdej-Szatan z mężem i córką.

Nikt z gości nie pochwalił się obecnością na ślubie aktorów w mediach społecznościowych, ani sami małżonkowie nie obwieścili jeszcze światu zmiany stanu cywilnego.

Wręcz Maria Dębska próbowała zmylić ciekawskich, publikując w sobotę rano na Instagramie, że właśnie skończyła zdjęcia do nowego serialu "Osaczony". Kilka godzin później została żoną.

dlviwvh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlviwvh
dlviwvh