Trwa ładowanie...
d30m5w7

Marcin Dorociński zaapelował do fanów. Ktoś się pod niego podszywa

Marcin Dorociński opublikował zdjęcia fałszywego profilu. Jego właściciel podszywa się pod aktora i rozsyła wiadomości do jego fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ktoś podszywa się pod Marcina Dorocińskiego
Ktoś podszywa się pod Marcina Dorocińskiego (ONS)
d30m5w7

Marcin Dorociński poprosił fanów o ostrożność. Okazało się, że ktoś podszywa się pod niego w sieci.

- Kochani! Jakiś zły człowiek i oszust podszywa się pode mnie na Instagramie! Proszę nie odpowiadać na jego wiadomości - to nie jest moje konto i to nie ja z wami koresponduję - napisał aktor.

ZOBACZ: Długowłosy Marcin Dorociński relaksuje się w blasku słońca

Gwiazdor opublikował też zdjęcie fałszywego profilu, aby przestrzec fanów. Znalazły się tam zdjęcia Marcina Dorocińskiego. Wielu fanów sugerowało aktorowi, że być może to profil założony przez wielbiciela talentu Dorocińskiego. Takich kont fanowskich w sieci jest przecież bardzo dużo!

d30m5w7

Dorociński jednak wykluczył taką możliwość.

- Ten człowiek pisze, że jest mną. Proszę o pomoc w zbanowaniu tego konta. Ostrzegam przed tym kontem i ostrzegam człowieka, który je założył. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów w związku z naruszeniem moich dóbr osobistych - skwitował Marcin Dorociński.

Na szczęście fani przyszli Dorocińskiemu z pomocą. Zaczęli zgłaszać konto jako fałszywe, dzięki czemu udało się je zablokować.

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7