ycipk-u4sor8

Marcin Prokop ma młodszego brata. Sebastian Prokop poszedł w jego ślady

Marcin Prokop jest niezwykle związany ze swoim młodszym bratem. Do niedawna ukrywał go przed światem. Z okazji jego urodzin postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opublikować zdjęcie z młodości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Prokop ma młodszego brata Sebastiana
Marcin Prokop ma młodszego brata Sebastiana (East News)
ycipk-u4sor8

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w polskim show-biznesie. Mimo ogromnej popularności dziennikarz niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jedynie, że od lat związany jest z Marią Prażuch, z którą wspólnie wychowują córkę Zosię. Mało kto jednak wiedział, że prowadzący "Dzień Dobry TVN" ma rodzeństwo - a dokładniej młodszego o 10 lat brata.

- Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła - powiedział Marcin w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

ZOBACZ WIDEO: Test na zgodność par: Marcin Prokop i Dorota Wellman

ycipk-u4sor8

Sebastian Prokop - kim jest brat Marcina Prokopa?

Sebastian Prokop ma 31 lat. Jego odwiecznym marzeniem było odniesienie sukcesu w medialnej branży i pójście w ślady starszego brata. Jak postanowił, tak zrobił. Ukończył dziennikarstwo, został menadżerem i konferansjerem. Razem z Marcinem założył również firmę, która współpracuje z najlepszymi polskimi mówcami motywacyjnymi.

ycipk-u4sor8

Marcin i Sebastian Prokop - uderzające podobieństwo

Wielką pasją Sebastiana jest również muzyka. Po pracy związany jest z grupą Franken, w której gra na basie. Co ciekawe, uderzające podobieństwo pomiędzy Prokopami dotyczy nie tylko profesji, ale i wyglądu. Obaj mają ok. 2 metry wzrostu i wyglądają jak dwie krople wody. Wiedzieliście, że Marcin ma brata?

ycipk-u4sor8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-u4sor8

ycipk-u4sor8
ycipk-u4sor8