Trwa ładowanie...
d2utfxa

Marcin Prokop zażartował z Kuby Wojewódzkiego. "Wytknął" mu bogactwo

Marcin Prokop pozwolił sobie na kąśliwy komentarz pod adresem Kuby Wojewódzkiego. Oczywiście wszystko w ramach żartu, któremu w dodatku przyświecał szczytny cel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcin Prokop zażartował z Kuby Wojewódzkiego podczas meczu TVN kontra WOŚP
Marcin Prokop zażartował z Kuby Wojewódzkiego podczas meczu TVN kontra WOŚP (ONS.pl)
d2utfxa

Charytatywny mecz TVN kontra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Stadion Legii Warszawa za każdym razem pęka w szwach, bowiem chętnych do oglądania gwiazd na boisku nie brakuje. Nie inaczej było i w tym roku. Spotkaniu, jak co roku, przyświecał też szczytny cel. Tym razem zbierano fundusze na zakup karetki pogotowia dla jednego ze szpitali w Bieszczadach. Imprezę prowadzili Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop.

I o ile dla prezenterki było to pierwsze tak ogromne wydarzenie, którego została gospodynią, jej towarzysz czuł się przy mikrofonie jak ryba w wodzie. Prokop do tego stopnia był swobodny, że często pozwalał sobie na kąśliwe żarty. Bohaterem jednego z komentarzy został Kuba Wojewódzki.

Podczas meczu prezenter kilkukrotnie zachęcał widzów do włączania się w zbiórkę pieniędzy. W pewnym momencie dodał nawet, że karetka, na którą zbierane są fundusze, jest "bardziej wypasiona od zegarków kolegi ze stacji". Nietrudno się domyślić, o którą osobę chodziło. Znając jednak poczucie humoru Wojewódzkiego, Prokop nie musi obawiać się riposty ze strony "króla TVN".

d2utfxa

ZOBACZ WIDEO: Radosław Majdan: "Małgosia jest bardzo emocjonalna. Zamykała oczy podczas meczu"

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa