Trwa ładowanie...

Marcinkiewicz prosi fanów o wsparcie finansowe. Chce wydać książkę

Isabel Marcinkiewicz uwielbia opowiadać o życiu prywatnym w mediach. Teraz znowu zrobiła zamieszanie wokół swojej osoby. Utworzyła zbiórkę i prosi o datki na książkę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marcinkiewicz prosi fanów o wsparcie finansowe. Chce wydać książkęŹródło: East News
d2ium55

Isabel Marcinkiewicz za wszelką cenę chce, by było o niej głośno i co jakiś czas o sobie przypomina. Tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia była żona Kazimierza Marcinkiewicza założyła zbiórkę, dzięki której chce pozyskać fundusze na napisanie i wydanie książki.

- Grudzień jest najgorszym dla mnie miesiącem, choćby z powodu rocznicy mojego wypadku i bycia pozostawioną (w ogromnej mierze) samej sobie. Nikt nie będzie mi mówił, że udaję, że oszukuję lub, że czegoś nie chcę - zaczyna swój wpis Isabel.

Marcinkiewicz 23 grudnia 2014 r. miała wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnej kontuzji. Isabel chętnie opowiada w mediach o swojej trudnej sytuacji i braku wsparcia byłego męża. Nieraz wyciekały do sieci wiersze, które pisała partnerka Marcinkiewicz. Raczej z nich żartowano, niż brano je na poważnie. Isabel nie poddaje się i wierzy, że uda jej się zebrać środki na spełnienie swoich marzeń.

d2ium55

- Nikt nie powie, że udaję, czy oszukuję, bo mojej niepełnosprawności nie da się ukryć, jest nadto widoczna (niedowlad lewej ręki dominującej wraz z przeczulicą). Pominąwszy, że brakuje mi na opiekę codzienną i lekarską, nikt nie powie, że czegoś nie chcę, bo (bardzo) chcę wydać choćby kolejne przynajmniej dwie książki - jedną o Londynie, drugą o mężczyznach (oraz tomik wierszy), ale mnie nie stać, bo utrzymanie strony internetowej (wydawniczej), kosztuje. Prowadzenie działalności biznesowej również. To koszt obecnie 1234 pln miesięcznie, czyli prawie 15 tysięcy rocznie [pisownia oryginalna] - czytamy na portalu zrzutka.pl.

zrzutka.pl
Źródło: zrzutka.pl

Marcinkiewicz zapewnia, że pisanie to jej wielka pasja i właśnie z tego chciałaby się utrzymywać. Isabel ma nadzieję na zebranie 20 tys. zł. Jak na razie wpłacono jedynie 50 zł, a do końca zrzutki pozostało 30 dni. Czy w książce poświęconej mężczyznom celebrytka po raz kolejny opowiedziałaby o intymnych kwestiach i o tym, jak wyglądał jej związek z byłym premierem? Mogłoby być ciekawie...

ZOBACZ TAKŻE: Pochmurna Izabel i elegancki Kaz: Ciąg dalszy afery rozwodowej Marcinkiewicza

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ium55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ium55