Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Marek Bukowski widziany z byłą żoną Krzysztofa Ibisza. Wiemy, co ich łączy

Marek Bukowski pojawił się na jednej z branżowych imprez z Anną Zejdler, która w przeszłości była żoną Krzysztofa Ibisza. Natychmiast zaczęło być głośno o tym, że skoro pokazali się razem na ściance, to są parą. Musimy ostudzić te emocje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Bukowski ma doskonały gust do kobiet
Marek Bukowski ma doskonały gust do kobiet (East News)
d4jp3xd

Marek Bukowski przez 27 lat uchodził za przykładnego męża Ewy Bukowskiej. Tworzyli piękną i wydawało się idealną rodzinę. Do czasu aż w 2018 roku aktorka poinformowała o ich rozwodzie. Następnie w wywiadach opowiadała, że w małżeństwie czuła się jak w klatce.

Bukowski długo nie rozpaczał po końcu związku. Mówiło się, że na planie serialu "Leśniczówka" zaczął spotykać się z Weroniką Książkiewicz, choć żadne z nich nigdy oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień.

Ostatnio na imprezie "Róże Gali" Bukowski pozował do zdjęć z byłą żoną Krzysztofa Ibisza, Anną Zejdler. W mediach pojawiły się informacje, że to znak, iż para jest razem i postanowiła to publicznie ogłosić.

Z naszych informacji wynika, że Marek i Anna byli po prostu gospodarzami gali i stąd ich wspólne pojawienie się na ściance. Jak się prezentowali?

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd