Trwa ładowanie...

Marek Bukowski widziany z byłą żoną Krzysztofa Ibisza. Wiemy, co ich łączy

Marek Bukowski pojawił się na jednej z branżowych imprez z Anną Zejdler, która w przeszłości była żoną Krzysztofa Ibisza. Natychmiast zaczęło być głośno o tym, że skoro pokazali się razem na ściance, to są parą. Musimy ostudzić te emocje.

Marek Bukowski widziany z byłą żoną Krzysztofa Ibisza. Wiemy, co ich łączyŹródło: East News
d3vue8x
d3vue8x

Marek Bukowski przez 27 lat uchodził za przykładnego męża Ewy Bukowskiej. Tworzyli piękną i wydawało się idealną rodzinę. Do czasu aż w 2018 roku aktorka poinformowała o ich rozwodzie. Następnie w wywiadach opowiadała, że w małżeństwie czuła się jak w klatce.

Bukowski długo nie rozpaczał po końcu związku. Mówiło się, że na planie serialu "Leśniczówka" zaczął spotykać się z Weroniką Książkiewicz, choć żadne z nich nigdy oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień.

Ostatnio na imprezie "Róże Gali" Bukowski pozował do zdjęć z byłą żoną Krzysztofa Ibisza, Anną Zejdler. W mediach pojawiły się informacje, że to znak, iż para jest razem i postanowiła to publicznie ogłosić.

Z naszych informacji wynika, że Marek i Anna byli po prostu gospodarzami gali i stąd ich wspólne pojawienie się na ściance. Jak się prezentowali?

d3vue8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vue8x