WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Margaret korzysta z pomocy psychologa. Nie radzi sobie sama

Wokalistka po raz pierwszy opowiedziała o swoim problemie. Inne gwiazdy deklarują, że świetnie sobie z tym radzą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret
Margaret (ONS.pl)
WP

Margaret została zapytana w jednym z wywiadów m.in. o to, czy pojawi się na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Gwiazda oczywiście przyjęła zaproszenie, ponieważ hejt nie jest jej obcy. Sama wielokrotnie musiała zmierzyć się z krzywdzącymi ją opiniami.

ZOBACZ: Margaret chciała przerwać karierę przez hejt?

WP

Wiele gwiazd deklaruje, że kompletnie nie przejmują się hejtem i starają się nie czytać tego typu komentarzy. Margaret nie do końca sobie z tym radzi. Wyznała, że od lat korzysta z pomocy psychologa.

Przeczytaj: Wpadka Kukulskiej na wizji. Pomyliła Margaret z inną wokalistką

- Doświadczyłam bardzo boleśnie hejtu. Ja też jestem w ogóle bardzo wrażliwą osobą, chociaż udaję, że nie jestem. Do dzisiaj chodzę na terapię do psychologa, ponieważ bardzo często nie radzę sobie z tym wszystkim, co się dzieje, co ktoś o tobie mówi, co ktoś ci wmawia. Jest to bardzo bolesne i ciężkie - powiedziała w rozmowie z eurowizja.org.

Zobacz również: Margaret znowu weźmie udział w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji

WP

W walce z nienawiścią pomagają Margaret bliscy.

- Mam twardy tyłek, już się nauczyłam sobie z tym radzić, mam fajnych ludzi wokół siebie. Jest raźniej i lepiej z nimi - dodała.

Wiedzieliście o tym, że Margaret w ten sposób radzi sobie z hejtem w sieci?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP