Trwa ładowanie...

Margaret miała załamanie. Ma dość hejtu na LGBT

Margaret podzieliła się z fanami bardzo smutną refleksją. Boli ją m.in. nienawiść w stosunku do mniejszości seksualnych.

Margaret miała załamanie. Ma dość hejtu na LGBTŹródło: ONS.pl
dvxu4us
dvxu4us

W ostatnich miesiącach kwestia praw LGBT jest obiektem ogólnopolskiej dyskusji. Dużo emocji wzbudziła konfrontacja Kingi Rusin i Zofii Klepackiej, do której doszło w czasie ciszy wyborczej. Kinga Rusin miała wołać za Zofią Klepacką "Wstyd!" w reakcji na jej homofobiczne poglądy. Sportsmenka, która ostro krytykowała środowisko LGBT, nagrała zajście telefonem komórkowym. "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" - mówiła o dziennikarce, która miała odwagę ją skrytykować.

Rusin wydała później oświadczenie. Tłumaczyła, że szerzenie poglądów takich jak Klepacka, czyli nazywania homoseksualizmu "wynaturzeniem", prowadzi do samobójstw dzieci.

Do całej tej burzy medialnej odniosła się Margaret. Gwiazda opublikowała na swoim instagramowym koncie krótki komunikat "bez odbioru" oraz załączyła smutną minkę. Gdy fani piosenkarki zaczęli się niepokoić i zasypywać ja pytaniami co się stało, rozwinęła swoją myśl.

- Yo. Piszę, bo przez przypadek chyba zmartwiłam wielu z was. Bardzo mi dziś przykro. Bardzo mi jest przykro, kiedy czytam hejt na swój temat. Hejt na środowiska LGBT. Bardzo mi przykro, kiedy widzę jak traktujemy ziemię, zwierzęta i jest mi dziś smutno. Wiem, że to niepopularne tak się smucić na IG. Ale oduczyłam się już robić dobrą minę do złej gry - wyznała gwiazda.

dvxu4us
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvxu4us

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj