ycipk-1t191s

Margaret miała załamanie. Ma dość hejtu na LGBT

Margaret podzieliła się z fanami bardzo smutną refleksją. Boli ją m.in. nienawiść w stosunku do mniejszości seksualnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margaret
Margaret (ONS.pl)
ycipk-1t191s

W ostatnich miesiącach kwestia praw LGBT jest obiektem ogólnopolskiej dyskusji. Dużo emocji wzbudziła konfrontacja Kingi Rusin i Zofii Klepackiej, do której doszło w czasie ciszy wyborczej. Kinga Rusin miała wołać za Zofią Klepacką "Wstyd!" w reakcji na jej homofobiczne poglądy. Sportsmenka, która ostro krytykowała środowisko LGBT, nagrała zajście telefonem komórkowym. "Co ta pani osiągnęła w życiu, kim ona jest" - mówiła o dziennikarce, która miała odwagę ją skrytykować.

Rusin wydała później oświadczenie. Tłumaczyła, że szerzenie poglądów takich jak Klepacka, czyli nazywania homoseksualizmu "wynaturzeniem", prowadzi do samobójstw dzieci.

ycipk-1t191s

Do całej tej burzy medialnej odniosła się Margaret. Gwiazda opublikowała na swoim instagramowym koncie krótki komunikat "bez odbioru" oraz załączyła smutną minkę. Gdy fani piosenkarki zaczęli się niepokoić i zasypywać ja pytaniami co się stało, rozwinęła swoją myśl.

- Yo. Piszę, bo przez przypadek chyba zmartwiłam wielu z was. Bardzo mi dziś przykro. Bardzo mi jest przykro, kiedy czytam hejt na swój temat. Hejt na środowiska LGBT. Bardzo mi przykro, kiedy widzę jak traktujemy ziemię, zwierzęta i jest mi dziś smutno. Wiem, że to niepopularne tak się smucić na IG. Ale oduczyłam się już robić dobrą minę do złej gry - wyznała gwiazda.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-1t191s
ycipk-1t191s
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1t191s