Trwa ładowanie...

Maria Sadowska pogodzi Dodę i Agnieszkę Woźniak-Starak? Tygodnik nie ma wątpliwości

Maria Sadowska współpracuje z Dodą i jej mężem nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Wcześniej miała bliską relację z Agnieszką Woźniak-Starak i zmarłym Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Czy doprowadzi do zgody między zwaśnionymi celebrytkami?

Maria Sadowska pogodzi Dodę i Agnieszkę Woźniak-Starak? Tygodnik nie ma wątpliwościŹródło: ONS.pl
d11ycgl
d11ycgl

Po słynnej kłótni w chorzowskiej toalecie, Agnieszka Woźniak-Starak i Doda nie rozmawiają ze sobą. Dziennikarka oskarżyła wokalistkę o to, że 6 lat temu pobiła ją w klubie. Od tego czasu widują się tylko i wyłącznie na korytarzach sądowych. Jest jednak osoba, która może dokonać przełomu w tej relacji.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek wspiera Woźniak-Starak: "Pokazuje niezwykły hart ducha"

Maria Sadowska kilka lat temu zaczęła bliską współpracę z Agnieszką Woźniak-Starak i jej mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Wokalistka wyreżyserowała słynną już "Sztukę kochania" z Magdaleną Boczarską w roli głównej. Wspólna praca zbliżyła wokalistkę do popularnego małżeństwa.

d11ycgl

Aktualnie Sadowska rozpoczęła współpracę z Dodą i jej mężem, Emilem Stępniem. Maria ma wyreżyserować film "Dziewczyny z Dubaju". Rabczewska chętnie dzieli się ich wspólnymi zdjęciami w sieci.

Czy oprócz rozmów o filmie panie poruszają też temat konfliktu Dody i Agnieszki Woźniak-Starak? Tygodnik "Życie na gorąco" nie ma wątpliwości, że tak właśnie jest.

- Dodzie jest przykro, że Agnieszka straciła męża, ale pierwsza ręki do zgody nie wyciągnie - czytamy w gazecie.

- Cała nadzieja w Marysi, która ma niezwykłą umiejętność godzenia ludzi i dlatego tak dobrze wychodzi jej reżyserowanie - dodaje źródło tygodnika.

Doda natomiast już pod koniec roku zadeklarowała: "Ja już odpuściłam". Czy będziemy świadkami historycznego pojednania w show-biznesie?

d11ycgl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11ycgl