Trwa ładowanie...

Maria Tymańska ma nowego partnera. Szybko zastąpiła Tymona Tymańskiego

Maria Tymańska niedawno postanowiła rozstać się z mężem Tymonem. Bardzo szybko ułożyła sobie życie po zerwaniu. Już znalazła nowego partnera.

Maria Tymańska ma nowego partnera. Szybko zastąpiła Tymona TymańskiegoŹródło: East News, fot: Blawicki Piotr
d38o8hb
d38o8hb

Pod koniec maja tego roku media obiegła informacja, że Maria i Tymon Tymańscy biorą rozwódMaria i Tymon Tymańscy biorą rozwód, choć mężczyzna przyznał wcześniej, że budują na nowo małżeństwo, ale w formie otwartego związku. Maria Tymańska jednak nie wyraziła na to zgody, ale według niej to nie był główny powód decyzji o rozwodzie. - Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu - mówiła. Dodajmy, że między Marią a Tymonem Tymańskim jest 19 lat różnicy.

Kobieta bardzo szybko poukładała sobie życie miłosne po swojemu. Znalazła nowego partnera. Pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

ZOBACZ TEŻ: Załamany Tymon w "Azja Express": "Nie lubię tłoku"

Nowym chłopakiem Tymańskiej jest Szymon Burnos, dotychczas jej najlepszy przyjaciel. "Idealny scenariusz jest wtedy, kiedy twój najlepszy przyjaciel zostaje twoim chłopakiem" - napisała na swoim profilu na Instagramie. Burnos jest członkiem jazzowego zespołu Algorhythm, gra na fortepianie.

d38o8hb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38o8hb