Trwa ładowanie...
d1ybrws

Maria Tymańska zabrała głos po ogłoszeniu rozstania. Dziękuje za wsparcie

Tego chyba nikt się nie spodziewał, nawet sam Tymon Tymański. Żona artysty po wywiadzie, w którym przyznał się do licznych zdrad, zdecydowała o rozwodzie. W pierwszym poście na Instagramie po tych wydarzeniach zwróciła się do życzliwych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Tymańska szybko zareagowała na wywiad męża
Maria Tymańska szybko zareagowała na wywiad męża (East News)
d1ybrws

Maria Tymańska z wywiadu męża dowiedziała się, że żyje w otwartym związku, jest tolerancyjna i wyrozumiała, bo pozwala mu na zdrady. Było to dla niej na tyle duże zaskoczenie, że poinformowała media, że widzi swoje małżeństwo nieco inaczej niż Tymon.

- Niestety, o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół - wyznała.

Tymańska na Instagramie podziękowała za wsparcie, które okazali jej obserwatorzy i bliscy.

d1ybrws

- Pytacie jak się mam i wysyłacie moc w prywatnych wiadomościach. Za to wam na maksa dziękuje. Ale jeśli spodziewacie się dalszej części tej telenoweli to nie ten adres. Wszystko co miałam do powiedzenia, zostało powiedziane. A teraz życie idzie do przodu. Piękne życie - napisała.

Wygląda na to, że Maria nie chce już rozpamiętywać przeszłości.

Tymańscy pobrali się w 2013 roku. Mają dwójkę dzieci, Teo i Lunę.

d1ybrws

Podziel się opinią

Share
d1ybrws
d1ybrws