Trwa ładowanie...

Tymon Tymański zdradzał żonę. O wszystkim dowiedziała się z tabloidu

- Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności - powiedziała Maria Tymańska w "Fakcie". Małżeństwo muzyka dobiegło końca.

Tymon Tymański zdradzał żonę. O wszystkim dowiedziała się z tabloiduŹródło: ONS.pl
d2vgk4j
d2vgk4j

Tymon Tymański słynie ze swojej szczerości. Ostatnio udzielił "Faktowi" wywiadu, w którym pochwalił żonę za wyrozumiałość. Muzyk wyznał, że z Marią Tymańską żyją w otwartym związku i że czasem zdarza mu się wylądować w nie swoim łóżku.

- Moja obecna żona jest bardzo wyluzowana i mamy cudowny, otwarty związek - deklarował.

Para ma dwoje dzieci, Teo i Lunę. Tymon Tymański uważa, że jest poliamorystą. Okazuje się, że żona muzyka ma zupełnie inne spojrzenie na tę sytuację. W tabloidzie powiedziała, że nigdy nie dawała przyzwolenia na zdrady męża.

ZOBACZ: Tymański deklaruje: "Gdyby Chiny połączyły się z Polską, nie miałbym żadnego problemu"

- Niestety, o rzekomym życiu w otwartym związku dowiedziałam się dopiero z wywiadu udzielonego przez Tymona "Faktowi". Nie jesteśmy już razem. Od dłuższego czasu dochodziły mnie słuchy, że mój mąż nie dochowuje wierności, ale nie jestem typem detektywa, który sprawdza wiadomości i wypytuje partnera o każdy szczegół. Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się, gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna - powiedziała Maria Tymańska.

d2vgk4j

Kiedy Maria Tymańska poinformowała męża o rozstaniu, ten przyznał się do tego, że spotykał się z innymi kobietami w czasie trwania małżeństwa. Kobieta podkreśla jednak, że powodów przez które rozpadł się związek było wiele.

- Po prostu po latach nasze drogi się rozeszły, przestaliśmy mieć wspólne zainteresowania, mieliśmy też różne kręgi znajomych. Do tego doszło życie w rozjazdach i mało wspólnego spędzania czasu - powiedziała "Faktowi". Na koniec dodała, że decyzję o rozwodzie podjęła wspólnie z Tymonem Tymańskim.

d2vgk4j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vgk4j