Trwa ładowanie...
mariah carey

Mariah Carey w bikini. 49-latka wygląda zjawiskowo

Mariah Carey od lat ma problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Najnowsza fotka w bikini nie pozostawia złudzeń, że gwiazda wróciła do formy, ale podobno nie osiągnęła tego samą dietą i ćwiczeniami.

Share
Mariah Carey w bikini. 49-latka wygląda zjawiskowo
Źródło: Getty Images
d3o92fq

Mariah Carey zamieściła na Instagramie zdjęcie w bikini, które zachwyciło fanów. Niektórzy nie mogli uwierzyć, że to współczesna fotka gwiazdy i zasypali ją komplementami: "Jak modelka Victoria's Secret", "To zdjęcie jest z dzisiaj czy z 1991 r.?", "Ponadczasowa legenda". Miłe słowa z pewnością cieszą piosenkarkę, która w przeszłości była krytykowana za nadwagę. I podobno w zeszłym roku sięgnęła po chirurgiczną metodę walki z otyłością.

Kiedy Carey była w ciąży z bliźniakami, przybrała na wadze aż 30 kg. Po urodzeniu wcześniaków (poród nastąpił w 35. tyg.) udało jej się zrzucić nadliczbowe kg, ale kilka lat później w niczym nie przypominała szczupłej piękności.

d3o92fq

Na zdjęciu po prawej widać, jak Mariah Carey wyglądała pod koniec 2017 r. Zdjęcie po lewej zrobiono niespełna rok później. Tak radykalna metamorfoza podobno była efektem operacji zmniejszenia żołądka, której gwiazda miała się poddać w sekrecie.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Carey do dziś nie potwierdziła tych doniesień. Nieoficjalne źródła mówiły jednak, że dzięki operacji piosenkarka pozbyła się 13 kg w zaledwie 3 miesiące.

Walka z nadliczbowymi kg to nie jedyne zmartwienie gwiazdy, o którym mówiło się w ostatnim czasie. Rok temu wyszło na jaw, że u Carey zdiagnozowano chorobę afektywną dwubiegunową.

d3o92fq

- Nie chciałam w to uwierzyć. Żyłam w kłamstwie i w izolacji, bo bałam się, że ktoś mnie zdradzi. Prawda jednak taka, że nikt nie jest w stanie udawać, że wszystko jest ok i ja też nie potrafię. Otoczyłam się pozytywnymi ludźmi i robię to co najbardziej kocham, zajmuję się muzyką - mówiła Carey, gdy wyszło na jaw, że jest chora.

Obejrzyj: Modelka plus size krytykuje Gwit: "Mam wrażenie, że jej waga wzrasta. Była zagubiona"

d3o92fq

Podziel się opinią

Share
d3o92fq
d3o92fq