Trwa ładowanie...
mariah carey

Mariah Carey wygryzie Spice Girls. Stawką są ogromne pieniądze

Mariah Carey ma zostać twarzą marki chipsów, która od 22 lat współpracowała z członkiniami brytyjskiego girlsbandu. Doniesienia mówią o gigantycznej kampanii reklamowej i kontrakcie na 11 mln dol.

Share
Mariah Carey wygryzie Spice Girls. Stawką są ogromne pieniądze
Źródło: Getty Images
d2843l2

Mariah Carey jest obecna na scenie od 30 lat, a jej majątek szacuje się na 520 mln dol. (ponad 2 mld zł). Wiele wskazuje na to, że jej konto zasilą wkrótce kolejne miliony, które zarobi na kampanii reklamowej marki Walkers. Jak podaje źródło "The Sun", przedstawiciele brytyjskiej firmy odezwali się do Carey na początku roku i właśnie trwa dopinanie umowy.

Obejrzyj: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Na nowej kampanii reklamowej Carey może zarobić nawet 11 mln dol. (43 mln zł). Jeżeli umowa dojdzie do skutku, twarz 50-letniej gwiazdy pojawi się na 50 mln paczkach z przekąskami, media społecznościowe zaleją reklamy itd.

d2843l2

- Mają nadzieję, że tak jak było w przypadku Spice Girls, reklamy z Mariah będą wielkim hitem i rozniosą się po sieci – mówiło źródło brytyjskiego dziennika.

Choć od debiutu Mariah Carey minęło już 30 lat, Amerykanka jest ciągle na topie. Rok temu ukazał się 15 album wokalistki pt. "Caution", gwiazda daje regularne koncerty w Las Vegas i organizuje światowe trasy. Czy doczeka się własnego smaku chipsów? Przekonamy się przed końcem roku.

d2843l2

Podziel się opinią

Share
d2843l2
d2843l2