Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Mariah Carey wygryzie Spice Girls. Stawką są ogromne pieniądze

Mariah Carey ma zostać twarzą marki chipsów, która od 22 lat współpracowała z członkiniami brytyjskiego girlsbandu. Doniesienia mówią o gigantycznej kampanii reklamowej i kontrakcie na 11 mln dol.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariah Carey na koncercie w Las Vegas w 2019 r.
Mariah Carey na koncercie w Las Vegas w 2019 r. (Getty Images)
d1vzdkj

Mariah Carey jest obecna na scenie od 30 lat, a jej majątek szacuje się na 520 mln dol. (ponad 2 mld zł). Wiele wskazuje na to, że jej konto zasilą wkrótce kolejne miliony, które zarobi na kampanii reklamowej marki Walkers. Jak podaje źródło "The Sun", przedstawiciele brytyjskiej firmy odezwali się do Carey na początku roku i właśnie trwa dopinanie umowy.

Obejrzyj: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Na nowej kampanii reklamowej Carey może zarobić nawet 11 mln dol. (43 mln zł). Jeżeli umowa dojdzie do skutku, twarz 50-letniej gwiazdy pojawi się na 50 mln paczkach z przekąskami, media społecznościowe zaleją reklamy itd.

d1vzdkj

Zobacz także: Geri Halliwell: im starsza, tym lepsza. Bardzo się zmieniła od czasów Spice Girls

- Mają nadzieję, że tak jak było w przypadku Spice Girls, reklamy z Mariah będą wielkim hitem i rozniosą się po sieci – mówiło źródło brytyjskiego dziennika.

Choć od debiutu Mariah Carey minęło już 30 lat, Amerykanka jest ciągle na topie. Rok temu ukazał się 15 album wokalistki pt. "Caution", gwiazda daje regularne koncerty w Las Vegas i organizuje światowe trasy. Czy doczeka się własnego smaku chipsów? Przekonamy się przed końcem roku.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj