ycipk-254hjl

Marina i Sara Boruc na Mykonos. Konflikt się zaostrza

Marina i Sara Boruc były ze sobą bardzo blisko. Teraz udają, że się nie znają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina
Marina (Instagram.com)
ycipk-254hjl

Marina i Sara Boruc swego czasu były najlepszymi przyjaciółkami. W mediach społecznościowych nie brakowało ich wspólnych zdjęć z wyjazdów czy zakupów. Na Instagramie WAGs deklarowały wielką przyjaźń do końca świata. Z czasem prawda okazała się zupełnie inna.

ZOBACZ: Celebryckie baby boom! "Wszystkie gwiazdki żyją tym, że handlują życiem prywatnym"

ycipk-254hjl

Choć obie panie dementowały doniesienia o konflikcie, to okazuje się, że chyba wciąż coś jest na rzeczy. Tydzień temu Marina wraz z Lewandowskimi wyjechała na wakacje na Mykonos. Wszyscy świetnie się bawili i relacjonowali swoje zabawy w mediach społecznościowych.

Teraz na Mykonos przyleciała również Sara Boruc z rodziną. Mimo, że wyspa nie jest duża, to panie unikają się jak ognia. Jedna z fanek zapytała nawet Boruc, czy spotka się z koleżanką. Jak na razie odpowiedzi brak. Najwidoczniej panie się nie pogodziły, a z wielkiej przyjaźni nici.

Sara Boruc w podróż również zabrała swojego nowonarodzonego synka. Gwiada relacjonuje swój pobyt na Instagramie i jak widać na brak towarzystwa nie narzeka. Na Mykonos przylecieli także znajomi Boruców.

Przeczytaj: Sara Boruc urodziła trzy tygodnie temu. Już pozuje w bikini

ycipk-254hjl

Zakochani połączyli wakacje z piątą rocznicą ślubu. Czy dojdzie do spotkania piłkarzy i ich pięknych żon? Przekonamy się niebawem.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-254hjl

ycipk-254hjl
ycipk-254hjl