Trwa ładowanie...
d2rkae1

Marina i Wojciech Szczęśni na wakacjach. Piłkarz pokazał zabawne zdjęcie

Wojciech Szczęsny rzadko publikuje prywatne zdjęcia. Teraz pokazał, jak wyglądają jego wakacje z żoną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina na wakacjach
Marina na wakacjach (Instagram.com)
d2rkae1

Marina i Wojciech Szczęśni wyjechali na grecką wyspę Mykonos. Na wakacjach towarzyszą im Anna i Robert Lewandowscy oraz rodzice wokalistki. Okazało się, że w tym samym hotelu przebywa też bliska koleżanka piosenkarki, Asia Opozda wraz z partnerem.

Gwiazda i piłkarz zabrali ze sobą na wakacje synka Liama. Marina nie zamieszczała jednak zbyt dużo zdjęć i filmików z jego udziałem. Skupiła się na pozowaniu ze znanymi i wpływowymi koleżankami. Wojciech Szczęsny zamieścił na Instagramie zabawne zdjęcie.

ZOBACZ: Znudzona Marina Szczęsna tuli i całuje Wojtka podczas meczu Polska-Izrael

Jego zdaniem tak wyglądają wakacje z perspektywy mężczyzny. Panie pozują na tle pięknych widoków, a panowie robią im zdjęcia, które publikują w sieci. Poza tym nie do końca zawsze działają ustawienia aparatu, co również widać na fotce zamieszczonej przez Szczęsnego.

d2rkae1

- Klasycznie. Przepraszam Marina - zażartował we wpisie na Instagramie.

Faktycznie autorem wielu zdjęć Mariny jest Wojtek Szczęsny. Piosenkarka zawsze wygląda perfekcyjnie! Koleżanki wokalistki, które są razem z nią na Mykonos, również mogą liczyć na wsparcie mężów i partnerów, jeśli chodzi o sesje fotograficzne na tle morza.

Lubicie Marinę i Wojtka?

d2rkae1

Podziel się opinią

Share

d2rkae1

d2rkae1