Trwa ładowanie...
d220wov

Marina Łuczenko-Szczęsna ma gest! Przekazała pieniądze choremu chłopcu

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała klasę. Gwiazda przekazała cały dochód z premiery teledysku na leczenie chorego chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina eksperymentuje z modą.
Marina eksperymentuje z modą. (ONS.pl)
d220wov

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno zorganizowało premierę teledysku do nowego singla "News". Gwiazda zorganizowała uroczystą imprezę połączoną z koncertem w warszawskim kinie Luna. Na tym jednak nie koniec niespodzianek.

Marina poinformowała, że cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na akcję dobroczynną. Pieniądze trafiły do chorego Alexa, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Jedyną szansą na uratowanie mu życia jest terapia genowa lekiem Zolgensma, która kosztuje ponad 9 mln zł. Aktualnie udało się zebrać już ponad 7 mln zł.

"Cały dochód z premiery teledysku NEWS i koncertu został przekazany małemu Alexowi (www.siepomaga.pl/alex). Cieszę się, że mogliśmy wspólnie pomóc... Dzięki Wam, po miesiącu, NEWS ma 3,2 mln odsłon na YouTubie, ale Alexowi brakuje jeszcze 1,7 mln złotych na leczenie, które uratuje mu życie. Wierzę, że możemy zdziałać wspólnymi siłami cuda. Kochani, liczę na Was - możemy uratować maluszkowi życie!" - czytamy na profilu artystki na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Nowak o premierze Mariny: "Trochę kąsneła niektóre osoby"

d220wov

Podziel się opinią

Share

d220wov

d220wov