Trwa ładowanie...
d272n8f

Marina Łuczenko-Szczęsna namiętnie całuje się z mężem na Instagramie

Marina Łuczenko-Szczęsna wraz z rodziną wybrała się na luksusowe wakacje do Grecji. Tam nagrała filmik, który wygląda jak kadr z hollywoodzkiego filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła fanów filmikiem na Instagramie.
Marina Łuczenko-Szczęsna zachwyciła fanów filmikiem na Instagramie. (ONS.pl)
d272n8f

Związek Mariny i Wojciecha Szczęsnego kwitnie, a młoda mama chętnie pokazuje swojego przystojnego męża. Para ostatnio rozbawiła interneutów i udowodniła, że nie utraciła swojego wewnętrznego dziecka. Dzięki aktywności Mariny na Instagramie wiemy, że cała rodzina jest teraz na luksusowych wakacjach na greckiej wyspie Mykonos. Na bajecznym wyjeździe towarzyszy im przyjaciółka Mariny, Ania Lewandowska, która niedawno chwaliła się swoim idealnie wyrzeźbionym ciałem.

Piosenkarka w tym tygodniu podzieliła się już z fanami pięknym zdjęciem z synkiem, jednak największe poruszenie wśród internautów wywołał filmik Mariny z mężem Wojtkiem, który rozpalił wszystkich. Para namiętnie całuje się na tle zachodzącego słońca. Cały obrazek nagrany jest w slow motion i przywołuje na myśl kadr z komedii romantycznej.

Komentujący internauci zazdroszczą silnego uczucia, które łączy Marinę Łuczenko-Szczęsną i Wociecha Szczęsnego: "Cudowne ujęcie, dużo miłości Wam życzę!", "Perfekcyjna para, aż miło popatrzeć na Wasze szczęście.", "Jak dwa gołąbki".

Podpis pod postem jest prosty, lecz bardzo wymowny, Marina napisała po prostu: "Moja miłość…" Jak podoba Wam się jedna z najgorętszych par show-biznesu?

d272n8f

Podziel się opinią

Share

d272n8f

d272n8f