Trwa ładowanie...
d3r9clh

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wygłupiają się przed kamerą z okazji Dnia Dziecka

Marina Łuczenko-Szczęsna to jedna z wielu polskich gwiazd, które z okazji Dnia Dziecka umieściły post w swoich mediach społecznościowych. Jednak wśród fali zdjęć z dzieciństwa, filmik piosenkarki jest czymś naprawdę wyjątkowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tańczą przed kamerą na Dzień Dziecka.
Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny tańczą przed kamerą na Dzień Dziecka. (ONS.pl)
d3r9clh

Marina Łuczenko-Szczęsna to piosenkarka, aktorka, żona piłkarza Wojciecha Szczęsnego, mama małego Liama, a ostatnio przede wszystkim influencerka. Łuczenko lubi dzielić się swoim życiem na Instagramie, a jej profil obserwuje ponad 600 tysięcy osób. Fani mogą liczyć na nowy post niemal codziennie. Piosenkarka publikuje zdjęcia z przyjaciółmi (np. Anną Lewandowską) oraz fotografie sprzed kilku lat bądź miesięcy.

Tak było i teraz, ponieważ Marina zdecydowała się wrzucić 5-letni filmik, na którym razem z Wojciechem Szczęsnym tańczą w rytm znanego hitu "CoCo" autorstwa O.T. Genasis. W opisie piosenkarka radzi fanom, aby pielęgnowali swoje wewnętrzne dziecko i nigdy nie zatracili pogody ducha. Przekaz w sam raz na Dzień Dziecka!

"Mimo tego że jestem już mamą i dziś po raz pierwszy #dzieńdziecka świętuje mój synek to życzę nam wszystkim, żebyśmy pielęgnowali w sobie dziecko. Nie wstydźmy się wygłupiać . Myślę, że ten dzień jest właśnie po to, by przypomnieć sobie kim jesteśmy tak w głębi serducha. Życzę Wam drogie dzieci dużo uśmiechu i radości z życia, miłości i poczucia bezpieczeństwa. Bądźcie pełni i zdrowi! Wszystkiego dobrego! To nagranie ma 5 lat! Wojciech Szczęsny, nie byliśmy jeszcze rodzicami. Kocham nas właśnie takich. Nie zmieniajmy się!" - pisze Marina Łuczenko-Szczęsna pod postem.

d3r9clh

Szczęśni pobrali się w 2016 roku, a po 3 latach powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - Liama Szczęsnego, wokół którego ostatnio wybuchła prawdziwa burza. Marina pochwaliła się tysiącem róż, które dostała od Liama z okazji tegorocznego Dnia Matki. Jednak imponujący gest został surowo skrytykowany przez fanów piosenkarki.

Dla odmiany filmik Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego internauci przyjęli bardzo pozytywnie. Jak wam się podoba takie oryginalne podejście do Dnia Dziecka?

d3r9clh

Podziel się opinią

Share
d3r9clh
d3r9clh