Trwa ładowanie...
marina
Arek Durka
24-06-2018 09:37

Marina Łuczenko-Szczęsna osiągnęła ogromny sukces. Bilety na mecz Polska-Kolumbia osiągnęły zawrotną kwotę

Kilka dni temu Marina Łuczenko-Szczęsna zaangażowała się w pomoc 2-letniej dziewczynce, która wymaga skomplikowanej operacji. Żona Wojtka Szczęsnego wystawiła na aukcję 2 bilety na mecz Polska-Kolumbia. Udało się je sprzedać za 12 tys. zł.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marina Łuczenko-Szczęsna osiągnęła ogromny sukces. Bilety na mecz Polska-Kolumbia osiągnęły zawrotną kwotęŹródło: Instagram.com
d15pkes

"Licytację zakończył pan Konrad z Warszawy kwotą 11.100. Na konto fundacji trafiła jednak kwota 12.000. Łzy napływają nam do oczu a gardło ściska się samoistnie. Patrzymy teraz na śpiącą Jadzię i wreszcie zaczynamy widzieć ją w przyszłości biegającą boso po plaży, jeżdżącą na łyżwach i zakładającą buty na obcasach na studniówkę" - czytamy na instagramowym profilu akcji Na Równe Nogi.

Marina Łuczenko zdecydowała się przekazać bilety rodzinie 2-letniej Jadzi Sobolewskiej. Dziewczynka cierpi na rzadką wadę układu kostnego. W związku z tym jej lewa nóżka jest krótsza niż prawa, co utrudnia normalne chodzenie. Na dzień dzisiejszy różnica w długości między obiema nóżkami wynosi juz 8 cm. Niestety, z wiekiem będzie się zwiększać. Jadzia musi przejść 4 operacje, a pierwsza kosztuje aż 750 tys. zł.

Zobacz też: Górniak o Marinie: Fajnie, że chce jej się pracować!

Choć wylicytowana kwota jest kroplą w morzu potrzeb, zbliża dziewczynkę do upragnionej operacji. Mecz Polska-Kolumbia odbędzie się w niedzielę, 24 czerwca w Kazaniu, o godz. 20:00.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15pkes
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15pkes
d15pkes