ycipk-20uh2u

Marina Łuczenko-Szczęsna w nowej fryzurze. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła zaszaleć u fryzjera i całkowicie zmieniła swój wygląd. Skończyła z wizerunkiem uroczej i słodkiej brunetki. Teraz mamy szaloną, krótkowłosą blondynkę. Zmianie fryzury towarzyszy też oświadczenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina Łuczenko-Szczęsna przygotowała nowy teledysk
Marina Łuczenko-Szczęsna przygotowała nowy teledysk (ONS.pl)
ycipk-20uh2u

Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała właśnie teledysk do piosenki "News". Na potrzeby klipu całkowicie zmieniła swoją fryzurę. Dotychczas pamiętaliśmy ją jako długowłosą brunetkę. Teraz widzimy ją jako krótko ściętą blondynkę.

Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie wokalistka ma na sobie sportową czarną koszulkę, szerokie jeansy i biały płaszcz. Stylizację uzupełniła okularami wysadzanymi kryształkami. Do fotografii zapozowała z raperem Kabem.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

ycipk-20uh2u

Jednak przy okazji prac nad klipem i stylizacją Marina oświadczyła, że doszło do przecieku fragmentu wideoklipu. "Co do faktu, że w sieci ukazał się skradziony fragment teledysku, tego typu działania regulowane są przez przepisy prawa autorskiego! Ktoś ewidentnie chciał popsuć moją premierę, ale to się nie uda. Jedziemy zgodnie z planem" - napisała w poście.

Premiera teledysku do utworu "News" w poniedziałek 18 listopada na YouTube.

Fani byli zachwyceni nową stylizacją Mariny. "Mega w blondzie", "Ładnemu we wszystkim ładnie", "Sztos, Tobie w każdym kolorze włosów dobrze", "Wyglądasz czadowo", Super w tych włosach" - pisali w komentarzach. Jak wam podoba się nowa Marina?

ycipk-20uh2u

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-20uh2u

ycipk-20uh2u
ycipk-20uh2u