Trwa ładowanie...
d30m5w7

Marina Łuczenko-Szczęsna przestraszyła się krytyki? Usunęła zdjęcie za długich paznokci

Ostatnie decyzje Mariny Łuczenko-Szczęsnej dziwią nie tylko media, ale również internautów, którzy w niektórych wypadkach po prostu są zszokowani. Ostatnio gwiazdka pokazała zdjęcie paznokci, jednak ze względu na krytykę szybko je usunęła. O co chodzi?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina po raz kolejny przestraszyła się opinii internautów?
Marina po raz kolejny przestraszyła się opinii internautów? (Instagram.com)
d30m5w7

Marina Łuczenko-Szczęsna rozpoczynała swoją karierę jako piosenkarka. Szybko jedna dołączyła do grona polskich WAGs, wychodząc za mąż za bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Szczęśliwa para mieszka w Turynie, ponieważ mąż Mariny gra w Juventusie.

Na co dzień WAG zajmuje się urodzonym w 2018 r. Liamem. Przygotowuje się również do nagrania kolejnej płyty niezrażona średnim sukcesem poprzedniej. Marina chce jak najdłużej utrzymać w tajemnicy szczegóły związane z płytą. Na razie wiadomo, że nagrywała teledysk na Mazurach.

Ostatnio piosenkarka na Instagramie pochwaliła się zdjęciem paznokci. Otoczona klejnocikami płytka bardzo spodobała się internautom, jednak wątpliwości wzbudził dziwny łańcuch, który łączył paznokcie. Internauci zwrócili na to uwagę:

d30m5w7

"Do klipu idealne. Gorzej np. zmienić pieluchę",
"Współczuję, jakby Liam pociągnął za to",
"Ale te ozdoby praktyczne, bo i ładnie wyglądają, i Liam się pobawi".

Marina Łuczenko pudelek
Marina Łuczenko (pudelek)

Niestety, post szybko został usunięty. Myślicie, że Marina przestraszyła się kolejnej fali krytyki? W końcu niedawno popełniła błąd, przyznając, że nie wybiera się na wybory, co wzbudziło spore zamieszanie w sieci. Tym bardziej że dostała tytuł Influencerki roku.

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7