Trwa ładowanie...
d4gtgnk

Marina ma bardzo drogi wózek dla syna. Za jego cenę można kupić auto

Marina Łuczenko-Szczęsna rozpieszcza swojego synka. Wokalistka wybiera dla niego same luksusowe rzeczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina
Marina (Instagram.com)
d4gtgnk

Ostatnio paparazzi przyłapali artystkę na spacerze z ukochanym synkiem. Szczególną uwagę zwracał wózek Liama. Piosenkarka i Wojciech Szczęsny wybrali bardzo drogi model.

Czarny wózek ze złotymi skrzydłami został zaprojektowany przez Jeremiego Scotta. Dyrektor artystyczny Moschino zadbał też o różne gadżety, które można dokupić do wózka. Wśród nich jest np. tacka na przekąski dla rodziców. Prawda jest taka, że Marina nie musi przejmować się brakiem pieniędzy, więc dla swojego dziecka wybiera to, co najlepsze.

d4gtgnk

"Super Express" zauważył, że za cenę wózka spokojnie można kupić używane auto, ale i tak pojazd dla chłopca był tańszy niż niektóre ubrania gwiazdy.

Prawda jest jednak taka, że polskie gwiazdy wybierają dużo droższe modele wózków niż Łuczenko-Szczęsna. Natalia Siwiec postawiła np. na model wart 15 tys. zł. Katarzyna Zielińska zdecydowała się na wózek z podobnej półki cenowej co modelka. Na nieco tańszy model zdecydowała się Paulina Krupińska (5 tys. zł) czy Anna Lewandowska (7,5 tys. zł).

Jak widać Marina wcale aż tak bardzo nie zaszalała.

ZOBACZ TAKŻE: Koniec przyjaźni Mariny i Sary? "Zalążkiem konfliktu jest zazdrość"

d4gtgnk

Podziel się opinią

Share
d4gtgnk
d4gtgnk