Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Marina zabrała synka na mecz. Liam kibicował tacie

Marina na meczach reprezentacji Polski pojawia się niemal za każdym razem. Z trybun wspiera swojego męża - Wojciecha Szczęsnego. Podczas meczu Polska - Słowenia bramkach naszej reprezentacji miał dodatkowego kibica - pierwszy raz na stadionie pojawił się jego syn, Liam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina zabrała synka na mecz reprezentacji.
Marina zabrała synka na mecz reprezentacji. (Instagram.com)
d3ahf8f

Ten wieczór dla kibiców reprezentacji Polski okazał się niezwykle szczęśliwy. Wygraliśmy bowiem mecz ze Słowenią 3:2. Cieszą się tylko kibice, ale również piłkarze. Zwycięstwo kosztowało ich dużo wysiłku. Na stadionie nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych naszych reprezentantów. Obecnością podczas meczu pochwaliła się na Instagramie Marina Łuczenko - ukochana Wojciecha Szczęsnego.

Tym razem wokalistka nie pojawiła się na stadionie solo. Swój pierwszy w życiu mecz na żywo obejrzał syn pary - Liam. Szczęśliwa mama wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie z małym. "Liam pierwszy raz w życiu na meczu".

Łuczenko i Szczęsny w dalszym ciągu nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka. Na zdjęciu z meczu również została ona zasłonięta. Co sądzicie o tej decyzji?

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f