ycipk-3qez2s

Marina zabrała synka na mecz. Liam kibicował tacie

Marina na meczach reprezentacji Polski pojawia się niemal za każdym razem. Z trybun wspiera swojego męża - Wojciecha Szczęsnego. Podczas meczu Polska - Słowenia bramkach naszej reprezentacji miał dodatkowego kibica - pierwszy raz na stadionie pojawił się jego syn, Liam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marina zabrała synka na mecz reprezentacji.
Marina zabrała synka na mecz reprezentacji. (Instagram.com)
ycipk-3qez2s

Ten wieczór dla kibiców reprezentacji Polski okazał się niezwykle szczęśliwy. Wygraliśmy bowiem mecz ze Słowenią 3:2. Cieszą się tylko kibice, ale również piłkarze. Zwycięstwo kosztowało ich dużo wysiłku. Na stadionie nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych naszych reprezentantów. Obecnością podczas meczu pochwaliła się na Instagramie Marina Łuczenko - ukochana Wojciecha Szczęsnego.

Tym razem wokalistka nie pojawiła się na stadionie solo. Swój pierwszy w życiu mecz na żywo obejrzał syn pary - Liam. Szczęśliwa mama wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie z małym. "Liam pierwszy raz w życiu na meczu".

ycipk-3qez2s

Łuczenko i Szczęsny w dalszym ciągu nie zdecydowali się na pokazanie twarzy dziecka. Na zdjęciu z meczu również została ona zasłonięta. Co sądzicie o tej decyzji?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3qez2s

ycipk-3qez2s
ycipk-3qez2s