Trwa ładowanie...
d6lmsb3

Marta Kaczyńska martwi się o córkę. Dotknęła ją fala hejtu

Najpierw wzięła ślub, kilka dni później urodziła trzecie dziecko. Niestety, Marta Kaczyńska zamiast cieszyć się z radosnych chwil, martwi się o córkę. 11-letnia Martyna broniła w mediach społecznościowych swojej matki. Nieoczekiwanie sama stała się celem ataku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska broni córki
Marta Kaczyńska broni córki (PAP, Fot: Adam Warżawa)
d6lmsb3

Nie wszyscy internauci byli zadowoleni z faktu, że Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż i znów została matką. Wśród życzeń i gratulacji znalazły się również, mówiąc delikatnie, niepochlebne opinie. Prezydencka córka nigdy jednak nie wdawała się w publiczne dyskusje z anonimowymi internautami. Zawsze starała się przemilczeć krytykę pod swoim adresem - w przeciwieństwie do jej córki.

Martynka postanowiła stanąć w obronie matki i zareagować na obraźliwe wpisy. Nie sądziła, że za chwilę to ona stanie się celem ataku sfrustrowanych komentujących.

d6lmsb3

- Pełnoletniej osobie trudno jest czytać obelżywe komentarze w internecie na swój temat, a co dopiero dziecku. Te słowa bardzo zraniły Martynkę, ale jeszcze bardziej Martę. Żadna matka nie chce oglądać cierpienia swojego dziecka - powiedziała osoba z otoczenia rodziny w rozmowie z "Na Żywo".

Tego dla Kaczyńskiej było już za wiele. Choć nie złamała swojej zasady i nie kontynuowała słownej przepychanki z internautami, usunęła wszystkie komentarze pod zdjęciem. Jak lwica stanęła w ten sposób w obronie córki. Zrobi wszystko, by jej dzieci wychowywały się z dala od show-biznesu i politycznych wojenek w internecie.

d6lmsb3

Podziel się opinią

Share

d6lmsb3

d6lmsb3