Trwa ładowanie...
ycipk-3dx2dq

Marta Linkiewicz: "Nie tęsknię za tym życiem, które prowadziłam wcześniej"

Marta Linkiewicz dała się poznać ludziom jako zbuntowana, lubiąca ekstremalną zabawę nastolatka. Zasłynęła nagraniem, na którym chwali się podbojami seksualnymi w autokarze znanych raperów. Przez długi czas skupiała na sobie uwagę kontrowersyjnym zachowaniem. Dziś jest zupełnie inaczej, a Marta odcina się od przeszłości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Linkiewicz zupełnie zmieniła wizerunek.
Marta Linkiewicz zupełnie zmieniła wizerunek. (Instagram.com, Fot: pudelek.pl)
ycipk-3dx2dq

Marta Linkiewicz dla wielu jest uosobieniem wszystkiego co najgorsze: alkohol, narkotyki, epatowanie seksualnością, wulgarność. Dziewczyna sama siebie nazywa patoinfluencerką. Wbrew pozorom to właśnie odwaga w wyrażaniu siebie, dystans i świadomość swoich czynów przyciągnęły do Marty około milion obserwujących na Instagramie.

Dziś jednak niewiele pozostało z Marty, którą poznaliśmy kilka lat temu, tuż po jej wybryku w autokarze czarnoskórych raperów. Dziewczyna złagodniała, zmieniła styl bycia, ale wciąż głośno wyraża swoje opinie. Nie są one jednak tak kontrowersyjne jak kiedyś. Drugim domem Linkiewicz stała się siłownia, a zdrowy styl życia zagościł u niej na dobre, co widoczne jest już na pierwszy rzut oka. Celebrytka wypracowała świetną sylwetkę. Wygląda naprawdę dobrze.

ycipk-3dx2dq

Pomimo tego, że Linkiewicz jest teraz szczęśliwa, zdarza jej się wspominać stare dzieje. "Naprawdę to było tak piękne. Co my w ogóle odpier*alałyśmy?". "Pojawiło się mnóstwo pytań, czy nie tęsknię za takim życiem jakie prowadziłam wcześniej. Oczywiście, że nie. Polubiłam takie mega odpowiedzialne dorosłe życie" - słyszymy oglądając nagrania Marty na InstaStory.

"Człowiek wytrzeźwiał i trzeba się było zmierzyć z tą bolesną i ciężką rzeczywistością. Ja bardzo często mam po prostu lęki jak myślę o tym. Nie dociera do mnie, że mogłam zachowywać się tak, a nie inaczej".

Wierzycie w tak drastyczną przemianę Marty Linkiewicz?

ycipk-3dx2dq

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3dx2dq

ycipk-3dx2dq
ycipk-3dx2dq