Trwa ładowanie...

Marta Manowska: czy ten rok będzie dla niej przełomowy?

Marta Manowska zeswatała już niejedną parę. Zakochani, którzy poznali się programach, które prowadziła, pozakładali rodziny. A kiedy kolej na nią? Gazety dopytują!

Marta Manowska: czy ten rok będzie dla niej przełomowy?Źródło: ONS.pl
dvw58wb
dvw58wb

Atrakcyjna młoda kobieta to wymarzony temat dla tabloidów: z kim się spotyka, kiedy ślub, kiedy dziecko? Manowska od początku swojej obecności w mediach, próbuje zachować część prywatności tylko dla siebie. Dlatego wiemy tak niewiele..

Dopiero od niedawna wiadomo, że spotyka się z dźwiękowcem poznanym na planie "Sanatorium miłości". Zaczęło się niewinnie, a z czasem para doszła do wniosku, że to ten moment, kiedy robi się poważnie. Kiedy rząd RP ogłosił pandemię, Marta i Adam zamknęli się w domu na cztery spusty. Jak donosi teraz "Na żywo", izolacja i przymusowe przebywanie z sobą 24 godz. na dobę wystawia związek na próbę.

Wszyscy trzymamy kciuki, by tę próbę ich uczucie przeszło zwycięsko. Zwłaszcza, że kolorowe magazyny zacierają ręce na potencjalne informacje o ślubie pary. A co dalej?

Tygodnik "Świat i Ludzie" mało elegancko przypomina, że Manowska ma 36 lat i od zawsze mówiła, że chce założyć rodzinę. Cytuje słowa swojego tajemniczego informatora:

dvw58wb

- Myślę, że ten rok będzie dla niej przełomowy.

Kto wie, jakie owoce przyniesie kwarantanna Polaków?

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

dvw58wb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvw58wb