Trwa ładowanie...

Marta Wierzbicka ma powody do radości. Ponoć ma nowego partnera

Marta Wierzbicka przeżywa teraz prawdziwą wiosnę. W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Share
Marta Wierzbicka ma powody do radości. Ponoć ma nowego partnera
Źródło: East News
d2k3mcz

Marta Wierzbicka to jedna z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Dała się poznać szerszej publiczności w tasiemcu TVN "Na wspólnej". Celebrytka nie ma teraz powodu do zmartwień. Znowu jest szczęśliwie zakochana. Jak donoszą media, od kilku tygodni spotyka się z nowym mężczyzną.

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Jeszcze jakiś czas temu Marta Wierzbicka ogłosiła oficjalnie, że znowu jest singielką. Ostatnio jednak samotność zaczęła doskwierać jej na tyle, iż postanowiła bardzo poważnie zacząć rozglądać się za nowym ukochanym.

d2k3mcz

- Marta potrzebowała czasu dla siebie i od tamtej pory mocno się zmieniła. Jest spokojniejsza, obraca się w nowym towarzystwie, inaczej się ubiera, odżywia. Chciałaby znów się w kimś zakochać i stworzyć coś poważnego. Nie chce już szalonego imprezowicza, celuje w typ intelektualisty - stwierdziła swojego czasu znajoma celebrytki w rozmowie z "Faktem".

Marta Wierzbicka kilka lat temu była nawet zaręczona z Maciejem Zawadzkim, jednak ich związek rozpadł się w 2015 roku.

Teraz aktorka znowu zaczęła liczyć dobry czas. "Super Express" dowiedział się, że chłopak Wierzbickiej ma na imię Janek.

- U jej boku pojawił się przystojny Janek. Znają się od kilku miesięcy, ale dopiero od niedawna przestali się ukrywać. Chłopak pracuje w branży PR i jest menedżerem - zdradził informator tabloidu.

Jak na razie sama zainteresowana nie potwierdziła tych plotek.

d2k3mcz

Podziel się opinią

Share
d2k3mcz
d2k3mcz