Trwa ładowanie...
d3u19wa
News

Marta Żmuda-Trzebiatowska chce być mamą!

Razem z mężem starają się o dziecko!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula (East News)
d3u19wa

Czy śliczna gwiazda niebawem dołączy do koleżanek po fachu, które spełniają się zarówno w aktorskie, jak i w macierzyństwie? Według informatorki "Na żywo", owszem.

- Odżywia się zdrowo, robi wszelkie badania, zażywa kwas foliowy i aplikuje witaminy. Marta chce zostać mamą i widać, że przygotowuje się do tego błogosławionego stanu - wyznała znajoma gwiazdy w rozmowie z magazynem.

Marta Żmuda-Trzebiatowska wreszcie czuje się gotowa do nowej roli? Tym razem wyzwanie ma prywatny, a nie zawodowy charakter, ale wygląda na to, że gwiazda w każdej dziedzinie stara się być profesjonalistką.

d3u19wa

W tym roku aktorka skończyła 32 lata, jej mąż jest nieco młodszy, ale Żmuda wielokrotnie powtarzała, że nad wiek dojrzały. Podobno właśnie tą cechą ujął ją, gdy zaczęli poznawać się bliżej. Niebawem zakochani będą świętować pierwszą rocznicę ślubu, są ze sobą od trzech lat. To niedługo w porównaniu do stażu poprzedniego związku aktorki, która z Adamem Królem spędziła aż 10 lat. Jednak właśnie z Kamilem Kulą zdecydowała się założyć rodzinę.

- To jest ktoś ważny. Nie wnikałam wtedy jeszcze, o co chodzi. Nawet się chyba nad tym specjalnie nie zastanawiałam. Jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, wynieśliśmy z domów podobne wartości. W pewnym momencie wszystko stało się oczywiste i proste - mówiła Żmuda w wywiadzie dla "Vivy" w 2015 roku.

Pozostaje nam czekać na dobre wieści. Kibicujecie tej dwójce?

Marta Żmuda-Trzebiatowska AKPA
Marta Żmuda-Trzebiatowska
marta żmuda trzebiatowska AKPA
marta żmuda trzebiatowska
d3u19wa

Podziel się opinią

Share

d3u19wa

d3u19wa