Trwa ładowanie...
d3h1ljy

Marta Żmuda Trzebiatowska miała kryzys po urodzeniu dziecka. Chciała rzucić pracę

Marta Żmuda Trzebiatowska dopiero dwa lata po urodzeniu dziecka otworzyła się w wywiadzie i opowiedziała o macierzyństwie. Okazuje się, że syn spowodował, że rozważała porzucenie kariery aktorskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Żmuda Trzebiatowska była bliska rzucenia kariery
Marta Żmuda Trzebiatowska była bliska rzucenia kariery (East News)
d3h1ljy

Marta Żmuda Trzebiatowska stara się chronić swoje życie prywatne. Długo ukrywała fakt, że jest w ciąży z Kamilem Kulą, niechętnie też opowiada o rodzinie. Dla "Vivy!" zrobiła wyjątek. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jakie rozterki targały nią podczas urlopu macierzyńskiego w 2017 roku.

- To był magiczny moment: urodziłam dziecko i planowałam roczny urlop macierzyński, aby odpocząć od wszystkiego i zastanowić się na spokojnie, czy chcę jeszcze być aktorką. Miałam lekki kryzys, ale to jest normalne w tym zawodzie. Stanęłam pod ścianą, zadając sobie pytania, czy to, co robię ma sens, czy tędy droga, czy może powinnam robić w życiu coś innego? Cieszyłam się, że mam rok na przemyślenia i dałam sobie prawo, żeby się nad wszystkim zastanowić - powiedziała.

Właśnie wtedy przyszła do niej propozycja od Xawerego Żuławskiego, który zaproponował jej rolę w swoim filmie "Mowa ptaków".

d3h1ljy

- Po urodzeniu dziecka coś się we mnie odblokowało, ogarnął mnie totalny luz wobec wszystkiego, co się wokół mnie dzieje i nagle pewne rzeczy zaczęły się zdarzać - wyznała.

Ostatecznie Żmuda Trzebiatowska zagrała u Żuławskiego. Przyjęła również rolę w kolejnym sezonie serialu "Blondynka". Jej fani mogą się tylko cieszyć, że nie wcieliła planu z końcem kariery w życie.

ZOBACZ WIDEO: Marta Żmuda Trzebiatowska o pracy, mężu i plotkach o macierzyństwie

d3h1ljy

Podziel się opinią

Share

d3h1ljy

d3h1ljy