Trwa ładowanie...
d1jdtly

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Kim jest?

Media obiegła informacja o tym, że była partnerka Jarosława Bieniuka, Martyna Gliwińska, jest w ciąży. Kim dokładnie jest kobieta, która nagle wzbudziła zainteresowanie mediów?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kim jest Martyna Gliwińska?
Kim jest Martyna Gliwińska? (ONS.pl)
d1jdtly

Martyna Gliwińska - kim jest?

Martyna Gliwińska to była partnerka Jarosława Bieniuka. Po raz pierwszy kobieta pojawiła się u boku wdowca po Annie Przybylskiej w 2016 r. Gliwińska to prawdziwie artystyczna dusza. Kobieta ukończyła szkołę baletową. Studia podjęła w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. 25-latka uczyła się również na florenckiej uczelni artystycznej.

Z zawodu jest projektantką wnętrz i bardzo ceni sobie swoją pracę:

d1jdtly

- Bardzo cenię sobie czas spędzany w domu, tak naprawdę tylko wtedy wypoczywam. Uwielbiam swój salon z kominkiem i projektorem, przestrzenną jasną kuchnię, która często gości masę moich znajomych oraz przytulną oderwaną kolorami od reszty mieszkania sypialnię z pokojem kąpielowym tylko dla mnie - tak Gliwińska mówiła o zaprojektowanym przez siebie mieszkaniu.

Oprócz tego była partnerka Bieniuka prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje prawie 30 tys. osób.

Martyna Gliwińska w ciąży

Informacją o ciąży Martyna Gliwińska podzieliła się w rozmowie z "Super Expressem":

d1jdtly

- Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą - komentowała gwiazda.

Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty. Pozostała trójka to owoce związku z aktorką Anną Przybylską.

d1jdtly

Podziel się opinią

Share

d1jdtly

d1jdtly