ycipk-126mc4

Martyna Wojciechowska do fanów: "W co mam się ubrać na ramówkę TVN?"

Martyna Wojciechowska nie boi się wyzwań. Właśnie zwróciła się z prośbą do fanów, by wybrali dla niej stylizację na odsłonę jesiennej ramówki TVN. Zobaczcie, dlaczego postanowiła zasugerować się opinią internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska postanowiła zapytać internautów o radę w pewnej kwestii
Martyna Wojciechowska postanowiła zapytać internautów o radę w pewnej kwestii (Materiały prasowe)
ycipk-126mc4

Martyna Wojciechowska lubi prowokować internautów. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie sprzed dekady. Dziennikarka i podróżniczka podziękowała wtedy internautom, że czasami przypominają jej o stylizacjach z początków kariery. Tym razem zwróciła się do fanów z prośbą.

Martyna Wojciechowska wstawiła bowiem na Instagram zdjęcia z kolejnych trzech imprez towarzyszących prezentacji ramówki TVN. Stylizacje podróżniczki nie różnią się zbytnio od siebie. Kolorem przewodnim jest czarny, który podkreśla subtelną urodę Martyny Wojciechowskiej.

Prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" napisała: "Jutro prezentacja jesiennej ramówki TVN. Co roku czytam komentarze, że byłam ubrana nudno i NIESTOSOWNIE. Oto szybki przegląd moich „kreacji” z kilku ostatnich lat". Następnie skierowała do fanów pytanie: "CO TYM RAZEM MAM NA SIEBIE WŁOŻYĆ?!"

ycipk-126mc4

Po tej prośbie Martyna Wojciechowska nie bała się wyrazić własnego zdania w kwestii wyglądu: "Bo mi się zawsze wydawało, że ważniejsze jest to, co mam do powiedzenia niż to, jak wyglądam, ale może się mylę".

Internauci szybko poradzili Martynie, co powinna założyć: "Coś czarnego i niestosownego", "Zaskocz wszystkich i ubierz się na biało", "W tym roku dla odmiany postawiłabym na czarny outfit", "Zawsze świetnie wyglądasz".

Myślicie, że Martyna posłucha (niekiedy wykluczających się) rad instagramowiczów?

ycipk-126mc4
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-126mc4

ycipk-126mc4
ycipk-126mc4