Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski planują ślub? "Chcą sformalizować związek"

Wojciechowska wyjechała właśnie do Meksyku, by kręcić kolejny sezon swojego programu. Przed wyjazdem spędziła dużo czasu z ukochanym. Podobno rozmawiali o małżeństwie.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski planują ślub? "Chcą sformalizować związek"Źródło: East News, fot: PIOTR MOLECKI
d121hrb
d121hrb

Jak donosi "Na Żywo", Wojciechowska i Kossakowski coraz poważniej myślą o swoim związku. Na co dzień mieszkają razem w apartamencie Martyny na warszawskim Żoliborzu, ale przed jej wyjazdem do Meksyku wybrali się do Szczyrku. Znajduje się tam chata przyjaciół dziennikarki. Wyjazd był świetną okazją do spędzenia wspólnie czasu i odbycia wielu rozmów.

Zobacz także: Wojciechowska znowu naraziła się fanom? "Ludzie nie lubią się czuć oszukiwani"

Informator "Na Żywo" twierdzi, że Wojciechowska i Kossakowski coraz częściej wspominają o ślubie:

d121hrb

- Myślą o tym, aby sformalizować swój związek, potwierdzić ich uczucie, ale bardzo zależy im na dyskrecji, a także na tym, aby uroczystość odbyła się w wyjątkowym dla nich miejscu.

Po powrocie z wyjazdów służbowych para planuje wspólną podróż do ciepłych krajów. Być może to tam się pobiorą.

Trzeba jednak pamiętać, że o ślubie tej dwójki mówi się odkąd ujawnili swój związek. Na razie żadna z plotek się nie potwierdziła. Ale Kossakowski niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiedział o związku z Martyną i o tym, że to najlepszy moment jego życia:

d121hrb

- Mam pewność, że jestem w najlepszym momencie życia. Mam kierunek i cel. Martyny nie da się zdobyć, na nią trzeba zasłużyć. Martynie nie zaimponujesz szaleństwem, bo na swoim koncie ma ich więcej. Nie zaimponujesz szybką jazdą samochodem, bo zrobi to lepiej. Jeżeli więc można jej czymś zaimponować, to byciem obok tak, żeby była pewna, że zawsze może na mnie liczyć. To może wydawać się naiwne i egzaltowane, ale życie razem jest o wiele prostsze niż czasami nam się wydaje.

d121hrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d121hrb