Trwa ładowanie...
d2qaxyu

Martyna Wojciechowska już nie kryje się z uczuciami. Coraz poważniej myśli o Przemysławie Kossakowskim

Związek Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim kwitnie. Dziennikarka przestała kryć się ze swoimi uczuciami.
Share
Martyna Wojciechowska jest szczęśliwa w związku z Przemysławem Kossakowskim.
Martyna Wojciechowska jest szczęśliwa w związku z Przemysławem Kossakowskim.Źródło: Getty Images
d2qaxyu

Para podróżników jest razem od ponad roku. Mieszkają razem z córką Martyny Wojciechowskiej w apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Choć oboje mają za sobą trudne doświadczenia, wygląda na to, że o swoim związku myślą coraz poważniej.

Niedawno prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" po raz pierwszy pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym. Atmosferę podgrzał opis pod fotografią: "co stało się w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie".

Od jakiegoś czasu mówi się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pragną sformalizować związek. Z pewnością nie jest to dla nich łatwa decyzja. Oboje mają za sobą nieudane związki.

d2qaxyu

Podróżniczka w najnowszym odcinku swojego programu ubrana w suknię ślubną przyznała, że już 5-krotnie była zaręczona. Nigdy jednak nie doszło do ślubu.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Natalia Hatalska

Przemysław Kossakowski ma za sobą rozwód. 46-latek długo nie wierzył, że uda mu się jeszcze stworzyć stały związek. Jednak teraz, tak jak i jego partnerka, marzy o stabilizacji.

d2qaxyu

- Traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że to jest "ta" relacja. Wydaje mi się, że dopłynęłam do właściwego portu - powiedziała Wojciechowska w rozmowie z "Faktem".

Ponoć zakochani mieli poprowadzić nowy program "Śluby świata". W końcu mogliby wspólnie podróżować i przybliżyć widzom, jak wyglądają ceremonie ślubne w różnych częściach świata. Jednak Martyna Wojciechowska w rozmowie z "Telemagazynem" zdementowała plotki, twierdząc, że nie uda im się w najbliższym czasie połączyć planów zawodowych.

d2qaxyu

Podziel się opinią

Share
d2qaxyu
d2qaxyu