Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej na Instagramie. To reklama programu czy zapowiedź wesela?

Martyna Wojciechowska po raz kolejny wstawiła zdjęcie w sukni ślubnej na instagramowym profilu. Fani są ciekawi, czy ma to związek z programem "Kobieta na krańcu świata", czy może zmianami w życiu prywatnym.

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej na Instagramie. To reklama programu czy zapowiedź wesela?Źródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d30oryn
d30oryn

Martyna Wojciechowska rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Częściej wypowiada się na temat programu "Kobieta na krańcu świata", który prowadzi lub magazynu "National Geographic". Tym bardziej internautów zaskoczyły najnowsze zdjęcia podróżniczki, która pokazała się na instagramowym profilu w sukni ślubnej.

Na pierwszej fotografii były widoczne wyłącznie odsłonięte plecy Martyny Wojciechowskiej. Pod zdjęciem widniał podpis: "Nadchodzi nowe". Na najnowszej fotografii podróżniczka pokazała się w całej okazałości. W opisie odniosła się do uwag internautów, którzy spekulowali pod pierwszym zdjęciem, co może oznaczać biała suknia:

"Nadejdzie czy nie nadejdzie? Pierwszy odcinek nowego sezonu programu "KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA", niedziela godz. 11:00... I WSZYSTKO STANIE SIĘ JASNE!"

Czy Martyna Wojciechowska weźmie ślub w sukni ślubnej od Violi Piekut?

Od pewnego czasu spotyka się z Przemkiem Kossakowskim, jednak na zdjęciu został oznaczony fotograf Mariusz Janiszewski. Sądzimy więc, że chodzi o promocję programu "Kobieta na krańcu świata". Znając poczucie humoru Martyny Wojciechowskiej, jest to wielce prawdopodne.

d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn