Trwa ładowanie...
d408gmy

Martyna Wojciechowska otwarcie o związku z Kossakowskim. "Jestem szczęśliwa"

Do tej pory Martyna Wojciechowska nie chciała rozmawiać z mediami o swoim związku z Przemysławem Kossakowskim. Na ramówce TVN-u zrobiła jednak wyjątek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzą szczęśliwą parę
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska tworzą szczęśliwą parę (East News)
d408gmy

Pierwsze informacje o związku podróżników pojawiły się w połowie maja. Potem paparazzi przyłapali ich kilkukrotnie, np. na dworcu w Warszawie. Opublikowano też zdjęcia z wspólnych wakacji Martyny i Przemka nad polskim morzem. Wyglądali na naprawdę zakochanych.

Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że jest szczęśliwa.

- Jestem bardzo szczęśliwa i niezmiennie darzę Przemka Kossakowskiego ogromną sympatią. Jest wyjątkowym facetem. Jestem zauroczona, że jest tak miłą i ciepłą postacią. Mało która kobieta potrafi oprzeć się jego urokowi. A do tego jest świetnym facetem, który nie ma przerostu własnego ego - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Faktem".

d408gmy

W rozmowie z tabloidem podróżniczka zachwycała się swoim partnerem. Przyznała również, że Przemysław Kossaowski urzekł ją swoim poczuciem humoru.

ZOBACZ TAKŻE: "Wojciechowska dotąd ukrywała romanse. Teraz dała złapać się za rękę"

- Ma ogromny dystans do siebie i do świata, do tego gigantyczne poczucie humoru, co bardzo lubię w mężczyznach i zawsze to podkreślałam. A przede wszystkim mamy wspólne pasje i łączy nas wiele wypraw na kraniec świata, przez co mamy wiele tematów do rozmów zawodowych i nie tylko - dodała Wojciechowska.

d408gmy

Kibicujecie tej parze?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d408gmy

Podziel się opinią

Share
d408gmy
d408gmy