Trwa ładowanie...
d4axhg9

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny. Pokazała, jak spędza wolny czas z narzeczonym

Dziennikarka od ponad 2 lat jest w związku z Przemysławem Kossakowskim. Od dawna plotkuje się o ich planach ślubnych, ale jak dotąd para nie potwierdzała tych informacji. Jednak w końcu Martyna potwierdziła, że są zaręczeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni.
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są zaręczeni. (ONS)
d4axhg9

Prowadząca programu "Kobieta na krańcu świata" dotąd miała burzliwe relacje z mężczyznami. Kilkukrotnie była zaręczona, ale do ślubu nie dochodziło. Od 12 lat samotnie wychowuje córkę Marysię, której ojciec płetwonurek Jerzy Błaszczak zmarł z powodu choroby nowotworowej.

Jednak szczęśliwy los postawił na jej drodze dziennikarza podróżniczego Przemysława Kossakowskiego. On też ma za sobą nieudane związki i rozwód. Para kilka miesięcy temu zamieszkała razem i wszystko wskazuje na to, że zdecydowali się na kolejny krok.

Zobacz: Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

Martyna Wojciechowska opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym razem z partnerem oraz jego znajomym rozwożą potrzebującym jedzenie oraz lekarstwa. Opis pod wpisem jednoznacznie potwierdza, że Kossakowski jest jej narzeczonym.

d4axhg9

"Jak romantycznie spędzić sobotę? Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. Zapakuj cały bagażnik obiadami. Rozwieź jedzenie osobom starszym, które potrzebują wsparcia w czasie pandemii w ramach akcji Senior w koronie. (...) Po zrealizowaniu powyjższych punktów możecie zjeść wspólny posiłek i udać się na zasłużony spoczynek. Z samym narzeczonym, bez kumpla" - napisała Wojciechowska.

Informacje o zaręczynach pary dziennikarzy pojawiły się już w sierpniu 2019 r. Jak dotąd tylko raz publicznie Kossakowskiemu wymsknęło się, że ma narzeczoną. Czyżby ta zmiana wynikała z tego, że wkrótce zamierzają zmienić stan cywilny? Czas pokaże.

d4axhg9

Podziel się opinią

Share
d4axhg9
d4axhg9