Trwa ładowanie...
d1p365m

Martyna Wojciechowska szykuje niespodziankę Kossakowskiemu

Martyna Wojciechowska planuje urodzinową niespodziankę dla swojego partnera. Zamierza zorganizować wystawę jego obrazów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska spotykają się od ponad roku
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska spotykają się od ponad roku (Forum)
d1p365m

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są w związku od ponad roku. Mieszkają razem z córką Martyny Wojciechowskiej w apartamencie na warszawskim Żoliborzu. Choć oboje mają za sobą trudne doświadczenia, wygląda na to, że swój związek traktują coraz poważniej.

"Na Żywo" donosi, że Wojciechowska już myśli o prezencie urodzinowym dla Kossakowsiego. Choć to dopiero za pół roku, przygotowania już ruszyły.
Podróżniczka szykuje wystawę obrazów swojego ukochanego. W przedsięwzięciu pomaga jej matka Kossakowskiego. Wystawa ma odbyć się w Częstochowie, gdzie Kossakowski dorastał.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska buduje dom dla adoptowanej córki

Przemysław ukończył grafikę i po studiach poważnie myślał o karierze malarskiej. Jednak kryzys twórczy i problemy w małżeństwie pokrzyżowały jego plany. Teraz, gdy znów jest w szczęśliwym związku, wrócił do malarstwa: - Jestem w bardzo dobrym momencie swojego życia. Wróciłem do malowania i, co najważniejsze, stanie przy sztalugach znowu, po raz pierwszy od nie wiem, jak dawna, sprawia mi satysfakcję – powiedział.

Mama Kossakowskiego polubiła nową partnerkę swojego syna i chciałaby, by ich związek został sformalizowany. Osoba z otoczenia Wojciechowskiej zdradziła w rozmowie z "Na Żywo": - Dotąd Martyna nie była zainteresowana małżeństwem, ale nie chce ranić mamy ukochanego i obiecała jej, że ponownie to rozważy.

Kibicujecie Wojciechowskiej i Kossakowskiemu?

d1p365m

Podziel się opinią

Share
d1p365m
d1p365m